Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37735 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

GS 300h tańszy niż GS 250

Data publikacji: Autor: źródło: mototarget.pl

Lexus GS 300h
Fot: Lexus Pokazany we wrześniu na frankfurckim salonie samochodowym nowy, hybrydowy Lexus GS300h trafi do salonów pod koniec roku 2013, ale już od 2 października Lexus oferuje klientom możliwość zamówienia tego modelu, który w wersji Elite i Elite z pakietem Business ma w przedsprzedaży rewelacyjną cenę, obowiązującą do końca roku.

Jak dobra jest to propozycja – widać w poniższym zestawieniu:

wersja

Cena standardowa

Cena przedsprzedażowa

korzyść klienta

Elite

208 500

184 900

23 600

Elite + pak. Business

236 800

209 900

26 900

Elegance

232 900

-

-

Comfort

253 600

-

-

F Sport

282 600

-

-

Prestige

306 200

-

-


Cena przedsprzedażowa modelu GS 300h – czyli samochodu z napędem hybrydowym w wersji Elite jest o 9 000 zł niższa niż Lexus GS 300h
Fot: Lexusmodelu GS 250 z napędem benzynowym w tej samej wersji!

Warto też porównać zużycie paliwa obu modeli – Lexus z napędem hybrydowym GS 300h spala w cyklu mieszanym 4,8 l/100km, Lexus z napędem benzynowym GS 250 – 8,9 l/100km.

Samochody z napędem hybrydowym stają się modne. Jak pokazują wyniki ich sprzedaży, znajdują coraz więcej nabywców - po drogach jeździ już ponad 5 milionów aut z napędem hybrydowym i są to najbardziej niezawodne samochody. Technologia hybrydowa, która jest oferowana we wszystkich modelach Lexusa jest najbardziej zaawansowaną technologią, którą doceniają klienci na całym świecie.

To efekt coraz większej świadomości na temat hybryd. W Lexusach z napędem hybrydowym mamy niskie zużycie paliwa oraz niską emisję spalin przy zachowanej wysokiej dynamice napędu, co jest szczególnie widoczne w czasie przyspieszania. Silniki elektryczne reagują natychmiast na naciśnięcie pedału i niemal natychmiast uzyskujemy maksymalny moment obrotowy.

Nowy GS 300h został wyposażony w napęd hybrydowy drugiej generacji i jak każdy z przedstawicieli rodziny GS, również GS 300h oferuje emocjonujące doznania podczas jazdy. Połączenie konstrukcji zawieszenia, mocnych hamulców oraz bezpośredniego i precyzyjnego układu kierowniczego pozwoliło uzyskać doskonałą zwrotność, zminimalizować przechyły nadwozia oraz zapewnić odpowiedni komfort jazdy, jak przystało na szybką i mocną limuzynę marki Lexus.

Lexus GS 300h
Fot: Lexus

Lexus GS 300h
Fot: Lexus

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • gocha (gość)

    przy takich cenach to i tak nie dla mnie ;) ale trudno. ważne,że dzięki kredytowi samochodowemu z getinu mam swoje jeżdżące autko :) mają teraz dobrą opcję, autokredyt dla Ciebie- szybka decyzja i długi okres kredytowania.

  • ddeenniiss

    Każdy kredyt jest dobry, jak się go sprzedaje i dostaje za to prowizję.

  • GO-LEASING (gość)

    Ciekawa oferta - a jak kogoś nie stać, to zawsze jest możliwość leasingu! :) Edytowany przez moderatora 2013-10-30 12:17

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Lexus GS dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Lexus GS Cena