Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Hołek z Kuzim za pan brat

Data publikacji: Autor: łm

fot. Sławomir Ptasznik Krzysztof Hołowczyc i Leszek Kuzaj – odwieczni rywale i jedni z najlepszych polskich kierowców w najbliższym Rajdzie Kormoran będą się ścigać w samochodach marki Subaru.

fot. S³awomir Ptasznik Obaj rajdowcy postanowili połączyć siły. - Ten pomysł zrodził się w smutnej dla nas chwili. Zbliżyła nas śmierć naszego przyjaciela Janusza Kuliga - mówi Krzysztof Hołowczyc. - Uświadomiliśmy sobie wówczas, że nasze spory są niczym w porównaniu z taką tragedią – czytamy w „Super Expressie”.

Wcześniej Hołowczyc z Kuzajem nie przepadali za sobą. Osoby związane z zespołem „Hołka” mówiły o Kuzaju: „Daleko od szosy”. Była to aluzja do częstego wypadania zawodnika z trasy. Natomiast zwolennicy „Kuziego” wymyślili dla Hołowczyca określenie „Claudia Szofer”, bo według nich kierowca z Olsztyna lepiej prezentował się w reklamach chipsów, niż na trasach rajdów.


Hołowczyc po przejechaniu Mitsubishi Lancerem kilku rajdów stwierdził, że to auto mu „nie leży”. Stąd decyzja o zmianie samochodu na Subaru. „Hołek” z pomocą Kuzaja buduje auto klasy N najnowszej specyfikacji.

 

Rajd Kormoran, który jest trzecią eliminacją Mistrzostw Polski odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2004 roku.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości