Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39044 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Honda Accord bez kolejnej generacji?

Data publikacji: Autor: (mm)

Honda Accord / Fot. Honda Honda Accord, która obecnie jest dostępna na rynku europejskim, nie należy do najmłodszych aut. Nie wiadomo jednak czy powstanie jej kolejna generacja.

Honda Accord / Fot. Honda Przedstawiciele Hondy rozważają czy opłaca się sprzedawać model Accord w Europie. Uważają, że rynek aut klasy średniej jest bardzo konkurencyjny, a nowa generacja pojazdu może nie odnieść sukcesu.

Nie wiadomo czy koszty wdrożenia nowej generacji nie byłyby większe od spodziewanych zysków. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zostać podjęta w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Gdyby jednak okazało się, że powstanie kolejna odsłona pojazdu, to nie wejdzie ona do sprzedaży wcześniej jak za dwa lata.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • bryan (gość)

    Sam obecny Accord moim zdaniem już od dłuższego czasu nie napawa optymizmem m.in. co do bardzo wątpliwej jakości, kosztów eksploatacji czy serwisu itd. de facto moim zdaniem ew. następna odsłona Accorda z finalnego i obecnego punku widzenia, nie ma co w realności szukać przynajmniej w Polsce, a sama góra Hondy jak na mój chłopski rozum, po prostu spieprzyli sprawę na tle kolejnego Civica i czego się tu spodziewać po następcy Accorda?! Mieli idealną niepowtarzalną szansę i okazję, a jak tak dalej pójdzie to faktycznie "rozruch" w produkcji nowego Accorda odbije się na Hondzie śmiertelną czkawką w tej dziedzinie produkcji i niech na jakiś czas, ratują się produkcją pojazdów np. do krajów Trzeciego Świata przy okazji głęboko zastanawiając się z polityką firmy na rzecz zgoła inne gusta wymagających europejczyków jak ja - nie chodzi np. o brak nawet koła zapasowego czy choćby dojazdówki i jedyny gigantyczny plus to rozwiązanie tylnego siedziska tylnego w otwieraniu do oparcia w Civicu).

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Honda Accord zdjęcia

Honda Accord dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Honda Accord opinie

Oceń swoje auto

Honda Accord Cena