Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Honda CBR500R. Test motocykla na prawo jazdy kategorii A2

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN Turbo / x-news

Fot. TVN Turbo/x-news Patrząc na ten motocykl, aż trudno uwierzyć, że jego moc wynosi poniżej 50 KM, a dokładnie 48 KM. Co oferuje maszyna?

Honda CBR500R to najnowsza propozycja dla osób zaczynających przygodę z jednośladami, ale mających aspiracje sportowe. Z tego pojazdu mogą korzystać nawet osoby posiadające prawo jazdy kategorii A2

Dwucylindrowy silnik oddaje moc w łagodny sposób i nawet mało doświadczeni motocykliści nie powinni mieć większych problemów z prowadzeniem jednośladu. Łatwo złożyć się w zakręt. Na tym motocyklu nie do końca leży się jak na rasowym ścigaczu. Kanapa jest miękka, a do dyspozycji mamy również miękko zestrojone zawieszenie.

Redakcja poleca: Kodeks drogowy. Pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu

Motocykl CBR500R jest wyposażony w nowy panel wskaźników LCD wyświetlający białe cyfry na ciemnym tle wraz ze wskaźnikiem wybranego biegu.

Podobnie jak w przypadku innych większych modeli z rodziny, CBR posiada też sprzęgło antyhoppingowe z funkcją asysty, które upraszcza zmianę biegów na wyższe i zapobiega blokowaniu tylnego koła podczas nagłej redukcji biegu.

Honda CBR500R kosztuje 29 300 zł.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości