Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39049 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Akcje serwisowe

Honda. Dwie akcje promocyjne marki. Można na nich wiele skorzystać!

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

Polski oddział Hondy przygotował promocje dla swoich klientów, którzy zdecydują się na zakup modelu Jazz oraz Jazz Crosstar z roku produkcji 2020. Za symboliczny jeden złoty, przez pięć lat będą oni mogli korzystać z wybranych usług serwisowych, a za kolejny – otrzymać zestaw użytecznych akcesoriów. Łączna wartość wyżej wymienionych promocji to ponad 6 300 zł.
Fot. Honda Polski oddział Hondy przygotował promocje dla swoich klientów, którzy zdecydują się na zakup modelu Jazz oraz Jazz Crosstar z roku produkcji 2020. Za symboliczny jeden złoty, przez pięć lat będą oni mogli korzystać z wybranych usług serwisowych, a za kolejny – otrzymać zestaw użytecznych akcesoriów. Łączna wartość wyżej wymienionych promocji to ponad 6 300 zł.

W praktyce oznacza to, iż za cenę 1 zł, przez pierwszych pięć lat użytkowania samochodu (z limitem przebiegu do 100 tysięcy kilometrów), jego właściciel – bez ponoszenia żadnych innych kosztów – będzie mógł korzystać z przeglądów okresowych, zgodnie ze wskazaniami systemu przypominania o przeglądzie (SvRS).

Pakiet serwisowy obejmie koszt zarówno robocizny jak i części eksploatacyjnych przewidzianych do wymiany w ramach przeglądów wykonywanych w wyżej wymienionym okresie. Usługi zostaną zrealizowane przez autoryzowane serwisy Hondy, gwarantujące swoim klientom tylko i wyłącznie oryginalne części i płyny eksploatacyjne, przy czym wszelkie podjęte czynności będą podlegały ewidencji.
Ponadto klienci, którzy w najbliższym czasie dokonają zakupu modelu Jazz, będą mogli – za cenę wynoszącą 1 zł – zaopatrzyć swoje auto w akcesoria przydatne szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Pakiet obejmie przednie i tylne dywaniki gumowe, tacę bagażnika oraz dodatkowe oświetlenie bagażnika.

Oferta promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów lub do odwołania.

Polski oddział Hondy przygotował także specjalną ofertę serwisową, skierowaną do właścicieli samochodów marki Honda. W ramach której mogą oni – za kwotę jedynie 99 zł brutto – sprawdzić swoje auto przed okresem zimowym oraz skorzystać z gratisowo wykonywanej usługi ozonowania wnętrza.

Zobacz także: Jazda podczas burzy. O czym trzeba pamiętać?

Objęta promocją usługa polega na elektronicznej kontroli stanu pojazdu – eVHC (electronic Vehicle Health Check). W wyniku kontroli powstaje film video dokumentujący stan techniczny samochodu w tym wszelkie usterki. Jest on następnie przesyłany drogą elektroniczną do użytkownika pojazdu wraz wyceną ewentualnych napraw oraz potrzebnych do nich części. Ocenę stanu swojego auta można sprawdzić na dowolnym urządzeniu połączonym z Internetem. Na podstawie otrzymanych informacji, klienci podejmują decyzję które z wykazanych usterek mają zostać naprawione.

Akcja będzie trwać do końca listopada bieżącego roku.

Zobacz także: Kierunkowskazy. Jak poprawnie korzystać?

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Honda Jazz zdjęcia

Honda Jazz dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Honda Jazz opinie

Oceń swoje auto

Honda Jazz Cena