Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Honda Fun & Safety: 26-27 maj na radomskim torze

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Honda Fun & Safety: 26-27 maj na radomskim torze W dniach 26-27 maja na torze kartingowym w Radomiu odbędzie się pierwsza w tym roku impreza Honda Fun & Safety.

Promowanie bezpieczeństwa to jedno z głównych założeń koncernu Hondy. Dlatego w sezonie 2012 Honda Poland po raz kolejny organizuje cykl Honda Fun and Safety.

Podczas zbliżającego się weekendu, uczestnicy będą mieli okazję poprawić swoje umiejętności oraz doświadczyć przyjemności z jazdy motocyklem, której ciężko poczuć w warunkach drogowych.

Zobacz też: Tor w Radomiu – trening czyni mistrza (zdjęcia, film)

Dodatkową atrakcją imprezy będą profesjonalne zdjęcia z jazdy, które uczestnicy będą mogli pobrać z galerii zamieszczonej na stronie www.honda.pl. W trakcie przerwy, wspomniane zdjęcia będą prezentowane osobom zainteresowanym, aby „na gorąco” mogły ocenić swoją pozycję na motocyklu i otrzymać fachową pomoc. Na miejscu przewidziany jest catering i napoje.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Honda Fun & Safety zapraszamy do autoryzowanych salonów motocyklowych Hondy, gdzie dostępne są bardziej szczegółowe informacje oraz prowadzone są zapisy.

Fot. Honda

Honda Fun & Safety: 26-27 maj na radomskim torze
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Honda Fun & Safety: 26-27 maj na radomskim torze

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości