Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Honda MotoAssistance - pakiet dla nowych i używanych motocykli

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Honda MotoAssistance - pakiet dla nowych i używanych motocykli Honda Poland we współpracy z firmą Europ Assistance Polska przygotowała pakiet ubezpieczeniowy - Honda MotoAssistance.

Pakiet dostępny jest od 1 marca 2012 roku i został stworzony z myślą o posiadaczach nowych i używanych motocykli marki Honda.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietu Honda MotoAssistance mogą liczyć na całodobową pomoc w razie unieruchomienia motocykla spowodowanego awarią, przebiciem opony, zgubieniem lub złamaniem kluczyków, brakiem paliwa lub zatankowaniem niewłaściwego paliwa.

W takiej sytuacji Europ Assistance Polska zagwarantuje usprawnienie motocykla na miejscu awarii lub wypadku oraz transport do najbliższego ASO Honda.

Zobacz też: Przetestuj nowe motocykle Hondy na torze w Radomiu

W zależności od rodzaju szkody, zapewni również samochód zastępczy na 3 doby, kontynuację podróży (taksówką, pociągiem lub samolotem) do miejsca zamieszkania lub miejsca docelowego podróży, zakwaterowanie w hotelu, przechowanie motocykla na dozorowanym parkingu płatnym, złomowanie pojazdu lub dostarczenie paliwa.

Pakiet Honda MotoAssistance zapewnia ochronę ubezpieczeniową zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach  Europy.

Czas trwania ochrony wynosi 24 miesiące dla motocykli nowych oraz 12 miesięcy dla motocykli używanych. Warunkiem objęcia ochroną ubezpieczeniową motocykla używanego jest wykonanie w Autoryzowanej Stacji Obsługi Hondy wcześniejszej weryfikacji stanu technicznego  motocykla zgodnie z pozycjami z listy kontrolnej.

W przypadku motocykli używanych koszt ubezpieczenia Honda MotoAssistance to 150 zł za rok plus 50 zł za weryfikację stanu technicznego motocykla.
 
W trakcie promocyjnej wiosennej kampanii serwisowej - trwającej od 1 do 31 marca - klienci poza rabatem na akumulatory, oleje silnikowe, mają weryfikację stanu technicznego gratis – czyli opłata wynosi jedynie 150 zł.
 
Fot. Honda

Honda MotoAssistance - pakiet dla nowych i używanych motocykli
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Honda MotoAssistance - pakiet dla nowych i używanych motocykli

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości