Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 39044 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Motocykle / Motocykle

Honda MSX125 w wersji 2016

Data publikacji: Autor: (mm) / Mototarget.pl

Zmodernizowany model MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016 / Fot.  Honda Model MSX125 kontynuuje tradycję Hondy w tworzeniu małych i atrakcyjnych motocykli, która rozpoczęła się wraz z wypuszczeniem na rynek oryginalnego modelu Money w 1963 roku, a następnie była kontynuowana poprzez modele Dax oraz Ape. Co zmodernizowano w wersji na rok 2016?

Zmodernizowany model MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016 / Fot.  Honda Od chwili wypuszczenia na rynek w 1963 roku, model MSX 125 uzyskał ogólnoświatową popularność, która potwierdziła dotychczasowa sprzedaż na poziomie 300 tysięcy egzemplarzy. Jego ekonomiczny silnik chłodzony powietrzem o pojemności 125 cm3, ekscentryczny wygląd oraz poręczne prowadzenie przyciągnęły posiadaczy prawa jazdy kategorii A1, szukających ekonomicznego środka transportu kierowców dojeżdżających do miasta, właścicieli pojazdów campingowych i innych kierowców, którzy na motocyklu jeżdżą w celach rekreacyjnych. Zyskał także dodatkową popularność jako doskonały motocykl rozbiegowy dla zespołów wyścigowych.

Zobacz także: NIK krytycznie o bezpieczeństwie na polskich drogach

Na sezon 2016 gruntownie przeprojektowano aktualną wersję MSX125, nadając mu ostrzejszą sylwetkę i znacznie więcej charakteru „małego, ulicznego wojownika”. Nowy bak paliwa i panele boczne są zintegrowane, aby stworzyć wrażenie jeszcze ostrzejszych krawędzi. Na nowo rozmieszczono także reflektory wykonane w technologii LED – rozwiązanie to sprawia, że maszyna wydaje się jeszcze nowocześniejsza. Kompaktowych rozmiarów uniesiony do góry tył motocykla również wyposażono w reflektor wykonany w technologii LED. Podwyższono także siedzenie kierowcy oraze dodano krótki, podwieszony wydech, który również zmienia całościową sylwetkę pojazdu.

Zmodernizowany model MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016.

Zmodernizowany model MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016 / Fot.  Honda

Zmodernizowany model MSX 125 będzie dostępny u dealerów Hondy w całej Europie od wiosny 2016 / Fot. Honda

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • William D Swenson (gość)

    Hello Dear How are you today? I discovered you today during my research on internet. I saw your advert and i am so much interested about it, so i wish to know if your advert is still active and also the final price, Kindly get back to me. Regard William D Swenson williams.d.swenson@gmail.com 668-899-041

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Honda zdjęcia

Honda dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Honda opinie

Oceń swoje auto

Honda Cena