Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Hyosung w Polsce: pięć modeli w atrakcyjnych cenach

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Hyosung w Polsce: pięć modeli w atrakcyjnych cenach W Polsce motocykle  Hyosung będzie można zakupić w wyspecjalizowanych punktach franczyzowych oraz wybranych salonach motocyklowych.

Wyłączny importer koreańskiej marki Hyosung, czyli Arkus&Romet Group, dystrybucję debiutujących w Polsce motocykli przeprowadzi poprzez wyselekcjonowaną Sieć Franczyzową Romet Partner (aktualnie to ponad 130 punktów handlowych) oraz najlepsze salony motocyklowe.

W Polsce motocykle Hyosung uzupełnią segment jednośladów o średniej pojemności skokowej silnika oraz mają być alternatywą dla maszyn z rynku wtórnego.

Oferta na polski rynek składa się aktualnie z pięciu modeli. Modele ST7 i ST7 Deluxe - to klasyczne cruisery, napędzane dwucylindrowym silnikiem o pojemności 678 ccm. Jednostka napędowa zasilana jest wtryskiem paliwa, a chłodzenie odbywa się za pomocą cieczy. Moc maksymalna to ok. 62KM. Obydwa choppery różnią się od siebie jedynie wyposażeniem.

Zobacz też: IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów (zdjęcia, film)

Model Deluxe w odróżnieniu od standardowego ST7 posiada wysoką szybę, kufry boczne oraz oparcie dla pasażera z chromowanym bagażnikem.

Kolejnym modelem jest cruiser GV650 Progress, którego cena wynosząca 24 639 złotych, jest naprawdę atrakcyjna w porównaniu do europejskiej i japońskiej konkurencji.

GV650 Progress z silnikiem V2 o pojemności 647 ccm osiąga moc 73 KM, która przenoszona jest jest na tylne koło za pomocą pasa napędowego. Dodatkowo konstrukcja ta charakteryzuje się zastosowaniem widelca upside-down z możliwością regulacji dobicia i odbicia.

Dla fanów szybszej jazdy przygotowano sportowego GT650 R oraz wersję naked GT650. Ich ceny to odpowiednio 22 399 oraz 20 995 złotych.

Koreańska firma S&T, doskonale znana na światowym rynku motoryzacyjnym, przede wszystkim z jakości i niezawodności swoich pojazdów. Miarą zasięgu popularności motocykli Hyosung jest fakt posiadania centrów dystrybucji w 60-ciu krajach na świecie.

Fot. Karol Biela

Hyosung w Polsce: pięć modeli w atrakcyjnych cenach
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Hyosung w Polsce: pięć modeli w atrakcyjnych cenach

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości