Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Hyundai Veloster nagrodzony w plebiscycie magazynu Playboy

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Hyundai Veloster nagrodzony w plebiscycie magazynu Playboy Hyundai Veloster zwyciężył w kategorii Styl i Piękno w konkursie "Samochód Roku 2011", zorganizowanym przez magazyn Playboy.

Jury, pod przewodnictwem Włodzimierza Zientarskiego, w którego skład weszli znani dziennikarze oraz autorytety branży motoryzacyjnej m.in. Krzysztof Hołowczyc ocenili najciekawsze premiery samochodowe i przyznali wyróżnienia w 14 kategoriach.

Konstruktorów modelu Veloster Hyundai wyróżniono za to, że połączyli dalekowschodnią solidność i jakość z europejskim świeżym wzornictwem uzasadniając, że Veloster jest ekstrawagancki, ma ponadczasową, niepodrabialną sylwetkę oraz takie rozwiązania, których nie stosuje konkurencja - trzecie drzwi w nadwoziu coupe.

„Hyundai jest 5. producentem motoryzacyjnym na świecie i 8. marką motoryzacyjną. Mamy nadzieję, że takie samochody jak Veloster sprawią, że będziemy nie tylko marką popularną, ale także kochaną i że przynajmniej kilka osób obecnych tu dzisiejszego wieczoru dołączy do szerokiej już grupy naszych fanów.” - powiedział Piotr Ziarkowski, szef działu Marketingu i PR odbierając wyróżnienie podczas uroczystej gali.

Model Veloster pojawi się w polskich salonach latem bieżącego roku.

Fot. Hyundai

Hyundai Veloster nagrodzony w plebiscycie magazynu Playboy
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Hyundai Veloster nagrodzony w plebiscycie magazynu Playboy

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości