Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio

Data publikacji: Autor: (ip)

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w zlocie organizowanym w Gnieźnie / Fot. materiały prasowe Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w zlocie organizowanym w Gnieźnie.

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w zlocie organizowanym w Gnieźnie / Fot. materiały prasowe To pierwsze w historii kraju wydarzenie, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i track foodową, a zarazem największa w Europie impreza motoryzacyjna o tematyce cabrio. Pierwszą stolicę Polski, podobnie jak Rzym, zbudowano na siedmiu wzniesieniach. To właśnie tutaj zgromadzą się rzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych pojazdów.

Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Gniezna przyjadą miłośnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę.  Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in. Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, Przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez ekipy cabrio.

Redakcja poleca:

- Fiat Tipo. Test oszczędnej wersji 1.6 MultiJet
- Ergonomia wnętrza. Od niego zależy bezpieczeństwo!

- Spektakularny sukces nowego modelu. Kolejki w salonach!

Rajd rozpocznie się w Gnieźnie na terenie Stadionu Miejskiego GOSiR przy ul. Strumykowej 8, skąd ekipy wyjadą na blisko 100 km trasę. Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek i ciekawych przystanków, na których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, biorąc udział w licznych konkurencjach. Do tej pory wśród zainteresowanych udziałem w zlocie jest ponad 100 ekip. Organizatorzy oszacowali, że w dniach 6-7 sierpnia Gniezno odwiedzi 12 000 gości. Będzie to doskonała okazja, aby poznać uroki miasta Gniezna i terenów Wielkopolski, ale przede wszystkim spotkać fanów motoryzacji z całego świata. Wielkopolska ugości uczestników czymś więcej niż pyry z gzikiem. Mobilna gastronomia, czyli niezastąpione food trucki, uraczy uczestników zlotu potrawami tworzonymi z pasją, przygotowanymi z najwyżej jakości produktów, a wszystko po to, aby ich jedzenie sprawiało przyjemność. Rodzinna atmosfera będzie sprzyjała nawiązaniu nowych znajomości i wymianie opinii na temat samochodów.

Organizatorzy zadbają o to, aby uczestnicy zabrali ze sobą niezwykłe wspomnienia i w przyszłym roku ponownie dołączyli do teamu Cabrio Poland.

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w zlocie organizowanym w Gnieźnie / Fot. materiały prasowe

Do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych 2016 roku wpisuje się I Międzynarodowy Zlot Pojazdów Cabrio. 6. sierpnia br. pasjonaci samochodów, ceniący sobie poczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w zlocie organizowanym w Gnieźnie / Fot. materiały prasowe

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości