Wszystko
o samochodach

Motosport / Pozostałe sporty

III runda Driftingowych Mistrzostw Polski N-Gine [FILM]

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Organizator Już najbliższy weekend 23-24 lipca, na terenie MotoParku Koszalin, odbędzie się III runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski.
Już najbliższy weekend 23-24 lipca, na terenie MotoParku Koszalin, odbędzie się III runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski.

Fot. Organizator Jest to najbardziej prestiżowy i najważniejszy cykl zawodów driftingowych organizowanych w Polsce, a okres wakacji to tradycyjnie czas kiedy najlepsi polscy drifterzy pojawiają się na wybrzeżu, w Koszalinie.

CZYTAJ TAKŻE

Zbliża się I runda Driftingowych Mistrzostw Polski N-Gine [FILM]

Driftingowe Mistrzostwa Polski na Torze Poznań


Obecnie w klasyfikacji generalnej N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski Fot. Organizator prowadzi Piotr Jankowski w 500-konnym Nissanie 200SX S13, naciska go dosiadający podobnego samochodu Paweł Trela, a trzecie miejsce zajmuje Grzegorz Hypki w BMW E30. Jednak to dopiero połowa sezonu, więc nic nie jest jeszcze przesądzone. Poziom licencjonowanych zawodników Driftingowych Mistrzostw Polski jest nie tylko bardzo wysoki, ale i wyrównany, więc w MotoParku na najwyższym stopniu podium mogą pojawić się inni zawodnicy.

Jak każda runda DMP, również ta w Koszalinie będzie imprezą dwudniową. W sobotę (23/07) przewidziano treningi i eliminację. Natomiast zasadnicza Fot. Organizator część zawodów – przejazdy w parach – rozegrana zostanie w niedzielę 24 lipca. DMP to nie tylko sportowe emocje na najwyższym światowym poziomie, ale i prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji. W driftingowym miasteczku nie zabraknie stoisk sponsorów, na kibiców czekać będzie masa dodatkowych atrakcji, jak choćby przejazdy drift-taxi oraz sesje, podczas których będzie można zdobyć autografy zawodników oraz teamowe gadżety.

Bilety w cenie 25 zł dostępne będą w dniu zawodów, a od środy w Koszalinie spotkać będzie można drifringowe hostessy i demo car Mistrzostw Polski, warto wziąć ulotkę, bo z nią bilet będzie kosztował tylko 20 zł.


Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości