Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Inauguracja DS Store

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

Marka DS rozpoczyna rozwój własnej sieci dealerskiej poprzez otwarcie dwóch rodzajów obiektów: DS Store i DS Salon. Od niedawna klienci mogą kupić DS7 Crossback w pierwszym DS Store w Polsce. 

Fot. materiały producenta Marka DS rozpoczyna rozwój własnej sieci dealerskiej poprzez otwarcie dwóch rodzajów obiektów: DS Store i DS Salon. Od niedawna klienci mogą kupić DS7 Crossback w pierwszym DS Store w Polsce.

Pierwszy DS Store działa już w Warszawie, a do końca 2018 roku planowane jest otwarcie kolejnych: w Krakowie, Katowicach i Łodzi. Jednak to dopiero początek planów związanych z rozwinięciem sieci dealerskiej. Do 2020 roku dołączą także lokalizacje we Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście i Szczecinie.

Zobacz także: DS 7 Crossback Grand Chic. Test prezydenckiego auta 

Marka DS rozpoczyna rozwój własnej sieci dealerskiej poprzez otwarcie dwóch rodzajów obiektów: DS Store i DS Salon. Od niedawna klienci mogą kupić DS7 Crossback w pierwszym DS Store w Polsce. 

Fot. materiały producentaW DS Store dostępny jest przede wszystkim flagowy model marki DS – DS 7 Crossback, który jest zapowiedzią drugiej generacji modeli marki DS. To samochód, który łączy w sobie szykowne i stylowe wnętrze z bardzo zaawansowanymi technologiami.
Jedną z nich jest DS Night Vision, który za pomocą kamery na podczerwień optymalizuje widoczność w nocy. Ostrzega kierowcę, wykrywając pieszych i zwierzęta poruszających się drogą w odległości do 100 metrów. Kolejnym rozwiązaniem jest zawieszenie DS Active Scan Suspension, które dzięki kamerze i czujnikom dostosowuje swój charakter pracy do warunków drogowych, zapewniając użytkownikom wyjątkowy komfort podróżowania.

Zobacz także: Testujemy miejski model Volkswagena


Klienci mogą skonfigurować swój wymarzony samochód online, a zakup sfinalizować w salonie w obecności specjalisty. Naprzeciw ogromnym możliwościom konfiguracji wychodzi DS Virtual Vision, w który wyposażone będą obiekty. To fotel połączony z okularami 3D, dzięki którym klienci mogą obejrzeć w rzeczywistości wybrany przez siebie samochód w dowolnej konfiguracji lakieru, tapicerki i elementów stylistycznych.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości