Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38520 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Infiniti QX70 S-Design - pierwsze szczegóły

Data publikacji: Autor: źródło: mototarget.pl

Infiniti QX70 S-Design / Fot. Infiniti Podczas targów w Paryżu firma Infiniti pokaże model QX70 w wersji S-Design, która ma być antidotum na pudełkowość i bezbarwność SUV-ów.

Infiniti QX70 S-Design / Fot. Infiniti Wersja ta czerpie z prowokacyjnej filozofii stylistycznej QX70, która zakładała stworzenie oryginalnego, pełnowymiarowego, luksusowego crossovera o dynamice samochodu sportowego. Nowa odmiana charakteryzuje się więc wszystkim tym, co zdecydowało o globalnym sukcesie QX70 – ma długą maskę, opływowe linie i mocarną sylwetkę, ale teraz modelowi dodano specjalnej oprawy stylistycznej.  

Mroczną stronę QX70 zdradza ciemny chrom. Zastosowano go w grillu chłodnicy, oprawach świateł przeciwmgielnych, progach i ramce tablicy rejestracyjnej z tyłu. Zmiany objęły także reflektory, które teraz mają nowe, przydymione wykończenie. Koła S-Design to z kolei 21-calowe, sześcioramienne felgi aluminiowe w czarnym kolorze, pasujące do czarnych relingów dachowych i czarnych opraw lusterek zewnętrznych.

Motyw S-Design kontynuowany jest w kabinie. Konsola centralna jest wykończona czarnym lakierem, zaś skóra foteli, kierownicy, zagłówków i paneli drzwiowych jest przeszyta fioletowymi nićmi.

W ofercie dostępne będą benzynowe i wysokoprężne silniki V6 zespolone z automatyczną przekładnią, oferującą możliwość ręcznej zmiany biegów za pomocą magnezowych łopatek umieszczonych przy kierownicy.

Gama Infiniti QX70 S-Design trafi do sprzedaży w wybranych krajach Europy, w tym także do Polski.

Infiniti QX70 S-Design / Fot. Infiniti

Infiniti QX70 S-Design / Fot. Infiniti

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Infiniti QX70 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Infiniti QX70 Cena