Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Interwencja: Widzisz dziurę w asfalcie? Zgłoś

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Interwencja: Widzisz dziurę w asfalcie? Zgłoś Nasz dziennikarz wczoraj zgłosił do Zarządu Dróg Miejskich dziury na ul. Strumykowej. Dziś, najpóźniej jutro powinniśmy się dowiedzieć, czy nasza interwencja została uwzględniona. A wyrwy w ul. Strumykowej znaleźliśmy naprawdę spore.

Najgorsze jest to, że skręcając w Strumykową nie da się ich ominąć. – Widać, że niedawno ta droga już była łatana. Ale na długo nie wystarczyło. Teraz jest jak na polnej ścieżce – pokazuje Piotr Lasocki, nasz Czytelnik, kierowca z wieloletnim stażem.

Dziur po zimie jest na miejskich ulicach jeszcze sporo. Kierowcy sygnalizują nam popękany albo dziurawy asfalt w okolicach ul. Bosmańskiej, Sienkiewicza, Reymonta. Robert Grabowski, rzecznik prezydenta Koszalina, zapewnia, że zgodnie z harmonogramem łatane są lub zaraz będą wszystkie drogi, których jakość się pogorszyła. – ZDM w Koszalinie ma w tym roku łącznie 1,8 miliona złotych na remonty cząstkowe wszystkich dróg w mieście – mówi rzecznik.

Przyznaje, że to mniej niż w zeszłym roku. – Zima była łaskawsza to i tych zniszczeń jest mniej niż w poprzednich latach – tłumaczy. Przypomina też, że w mieście sporo ulic jest przebudowywanych. Tam więc, do czasu zakończenia wszystkich prac, kierowcy muszą godzić się na utrudnienia. Tak jest m.in. przy rondzie biskupa Jeża obok stadionu Gwardii.

– W tym roku na budowę dróg wydamy aż 86 milionów złotych – dodaje Robert Grabowski. To rekordowa kwota. Najwięcej, bo ponad 30 milionów, miasto wyda na budowę tzw. pierścienia wokół miasta. Sporo będzie też kosztowała budowa ronda i ulic dojazdowych. Rondo ma być gotowe w tym roku, pierścień w 2013 roku.

Interwencja: Widzisz dziurę w asfalcie? Zgłoś
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Interwencja: Widzisz dziurę w asfalcie? Zgłoś

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości