Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

IV Moto Party Ponidzie już w ten weekend!

Data publikacji: Autor: Karol Biela

IV Moto Party Ponidzie już w ten weekend! Już po raz czwarty miłośnicy dwóch kółek nawiedzą malownicze okolice Pińczowa. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji i nagród.

Klub Old Bikers Free Group Kielce już po raz czwarty zorganizowało w Pińczowie zlot motocyklowy. Impreza odbywać się będzie w dniach od 12 do 14 sierpnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Pałęki 26.

W programie przewidziano paradę „stalowych rumaków” atrakcyjnymi trasami Ponidzia. – W sobotę planujemy wyjazd około godziny 12 z Pińczowa do Wiślicy, a następnie udamy się do Buska, po czym wrócimy do Pińczowa – tłumaczył Grzegorz Radziejewski, prezydent klubu Old Bikers.

Ponadto odbyć się mają wybory miss mokrego podkoszulka, zawody w siłowaniu na rękę, przeciąganie liny oraz inne zabawy, podczas których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

W ramach tegorocznej edycji Moto Party Ponidzie zaprezentują się zespoły Czas na Grass, Grupa Furmana, F Band, Strefa Ciszy, Jacek i Placek oraz Alergen.

 – Zapraszamy wszystkich, którzy kochają motocykle. Nie liczy się marka i model, ale miłość do dwóch kółek – mówił Grzegorz Radziejewski.

Karol Biela

Fot. oldbikers.pl

IV Moto Party Ponidzie już w ten weekend!
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

IV Moto Party Ponidzie już w ten weekend!

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości