Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Warto wiedzieć

Jak osobówkę zmienić w kampera? Wystarczy kilka sekund

Data publikacji: Autor: (mm) TVN Turbo/x-news

Fot. TVN Turbo/x-news Smart Camp pozwala na zamontowanie zabudowy godnej kampera w niemal każdym samochodzie osobowym. Do szybkiego i sprawnego przejścia z opcji kuchennej do relaksacyjno-wypoczynkowej wystarczy położenie tylnej kanapy.

Fot. TVN Turbo/x-news Samochód osobowy nie może zastąpić kampera? Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Wystarczy do tego tylko odpowiedni zestaw. - Posiadacz każdego samochodu osobowego, może sobie zamontować przygotowaną zabudowę. Wystarczy, że do auta włożymy kilka elementów - wyjaśnia Krzysztof Skiba, pomysłodawca rozwiązania.

Redakcja poleca:

- Fiat Tipo. Test oszczędnej wersji 1.6 MultiJet
- Ergonomia wnętrza. Od niego zależy bezpieczeństwo!

- Spektakularny sukces nowego modelu. Kolejki w salonach!

Zabudowa pozwala na używanie m.in. kuchenki gazowej, zlewu, a także szafek przeznaczonych m.in. na naczynia. Aby z wersji kuchennej przejść do relaksacyjnej wystarczy złożyć tylną kanapę. Możliwe jest także ustawienie elementów w taki sposób, aby zamiast łóżka, powstała kanapa i stolik.

Ci, którzy zdecydowali się na zamontowanie systemu w swoich autach, chwalą rozwiązanie zaproponowane przez pana Krzysztofa.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • turysta (gość)

    Nadaje się do OKAZJONALNEGO użytku, ale na pewno nie jest alternatywą dla kampera czy przyczepy, choćby małej.

  • minicamper.pl (gość)

    Miałam okazję obejrzeć smart camp na jesieni 2016, rok po naszym projekcie. Niestety przy naszym składzie 2+1 to rozwiązanie by się nie sprawdziło z powodu zbyt słabej dostępności szafek po rozłożeniu spania. Osobiście postawiliśmy na duże szuflady i lodówkę. Zlew wydał nam się zbędny. Czysta woda tak samo jest w baniaku, ale nie tracimy miejsca na magazynowanie wody brudnej.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości