Jaworska mistrzynią Włoch Trofeo Femminile

(red) źródło: Mototarget
Monika Jaworska została mistrzynią Włoch w motocyklowym pucharze Trofeo Femminile, a to jeszcze nie koniec sukcesów naszej zdolnej rodaczki.

Monika Jaworska startuje w wyścigach motocyklowych we Włoszech. Po sukcesach w Polsce, motocyklistka ambitnie walczyła o kolejne trofea za granicą i nareszcie się udało. Polka zdobyła tytuł mistrzyni Włoch Trofeo Femminile w klasie 600, natomiast w klasyfikacji ogólnej wywalczyła wicemistrzostwo Włoch.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w klasyfikacji ogólnej zawodniczki ścigają się na motocyklach o pojemności 600 i 1000 cm3, tak więc drugie miejsce i triumf nad litrowymi motocyklami jest jeszcze większym sukcesem.

Weź udział w akcji serwisu motofakty.pl: "Chcemy