Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38121 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Samochody / Promocje

Jeep abonament. Sposób na nowego Jeepa Renegade

Data publikacji: Autor: Material partnera zewnętrznego

Fot. Jeep Kupno samochodu w kredycie lub leasingu niesie ze sobą dużo ograniczeń. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, już teraz możesz kupić nowego Jeep Renegade w unikalnym i nowoczesnym rozwiązaniu finansowym jakim jest Jeep Abonament - forma stałego comiesięcznego czynszu.

Zarówno kupno nowego auta na raty, jak i w leasingu, wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Na przykład nie możemy po pewnym ustalonym czasie z niego zrezygnować lub wymienić samochód na nowy. Teraz jednak bez wielkich wyrzeczeń i dużych nakładów finansowych można w prosty i szybki sposób stać się użytkownikiem nowego, modelu Jeepa. Umożliwia to unikatowy program finansowy – Jeep abonament, dzięki któremu można stać się użytkownikiem jednego z kultowych modeli tej marki - Jeepa Renegade.

Jeep abonament, to nowoczesne rozwiązanie finansowe, pozwalające na użytkowanie Jeepa w zamian za stały, comiesięczny czynsz. Klient otrzymuje fabrycznie nowego Jeepa Renegade na okres 24 lub 36 miesięcy w wybranym przez siebie wariancie rocznego przebiegu (20 lub 40 tys. km).

Abonament pokrywa większość wydatków związanych z eksploatacją samochodu, czyli jego finansowanie, przeglądy techniczne, serwisowanie oraz ubezpieczenie AC/OC/NW.

Natomiast klient ponosi tylko podstawowe koszty związane z eksploatacją pojazdu, takie jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

Typowy kredyt daje jego użytkownikowi tylko korzyści finansowe. Leasing pozwala w cenie ubezpieczyć auto. Tymczasem Jeep abonament, oprócz wymienionych wcześniej korzyści, pozwala jeszcze na rejestrację auta w cenie i jego wymianę na nowy po upływie 24 lub 36 miesięcy. A jeśli po zakończeniu umowy klient nie zdecyduje się na nowy samochód, może po prostu zwrócić stary i zrezygnować z programu.

Jeep Renegade Limited na raty

Powstaje pytanie – ile będziemy musieli zapłacić, by móc jeździć kultowym SUVem Jeepa, modelem Renegade?
To uzależnione jest od kilku czynników – wyboru jednostki napędowej, pakietu serwisowego, okresu trwania umowy, oraz zadeklarowanego rocznego limitu przebiegu.

By stać się użytkownikiem Jeepa Renegade Limited MY19 1.0 Limited GSE T3 Turbo 120 KM M6, na 24 miesięcy i z limitem przebiegu 20 tys.km rocznie, nasza miesięczna rata wyniesie zaledwie 899 zł netto (1106 zł brutto). Jeśli limit przebiegu podniesiemy do 40 tys. km rocznie wtedy miesięczny czynsz wyniesie 1200 zł netto (1476 zł brutto).
Jeśli natomiast zechcemy wziąć auto na okres 36 miesięcy, wtedy przy limicie przebiegu 20 tys. km rocznie, miesięczna rata wyniesie 1060 zł netto (1304 zł brutto). Przy limicie przebiegu 40 tys. km rocznie, miesięczna rata wyniesie 1340 zł netto (1649 zł brutto).

Jeśli natomiast zdecydujemy się na model Jeep Renegade Limited MY19 1.3 Limited GSE T4 Turbo 150 KM DDCT, na okres 24 miesięcy i z limitem przebiegu 20 tys.km rocznie, nasza miesięczna rata wyniesie 950 zł netto (1169 zł brutto). Jeśli limit przebiegu podniesiemy do 40 tys. km rocznie wtedy miesięczny czynsz wyniesie 1260 zł netto (1550 zł brutto).
Wybierając auto na okres 36 miesięcy, wtedy przy limicie przebiegu 20 tys. km rocznie, miesięczna rata wyniesie 1130 zł netto (1390 zł brutto). Przy limicie przebiegu 40 tys. km rocznie, miesięczna rata wyniesie 1480 zł netto (1821 zł brutto).

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Radek (gość)

    Jak ktoś będzie szukał innego modelu w abonamencie w niższych cenach to warto też sprawdzić Master1.pl. Oni mają auto po kontraktach leasingowych. Spory wybór różnych marek i model, jest z czego wybierać

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Jeep Renegade zdjęcia

Jeep Renegade dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Jeep Renegade Cena