Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36771 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Jeep Grand Cherokee zdobywcą tytułu „Best Mid-Size SUV”

Data publikacji: Autor: (ip)

Jeep Grand Cherokee, Fot: Jeep Przy okazji corocznej edycji Middle East Motor Awards (MEMA), odbywającej się na Bliskim Wschodzie, Jeep Grand Cherokee zdobył tytuł „Best Mid-Size SUV".

MEMA jest najważniejszą nagrodą w kategorii motoryzacji w krajach Bliskiego Wschodu: samochody objęte tym programem są Jeep Grand Cherokee, Fot: Jeepoceniane przez komisję złożoną z dziennikarzy, specjalistów z branży i opiniotwórców z danego regionu.

Nowa generacja Jeepa Grand Cherokee całkowicie przedefiniowała standard obowiązujący w tej kategorii, oferując zużycie paliwa na niskim poziomie, szeroki wybór silników, nowy design nadwozia oraz wnętrza, jeszcze doskonalszą dynamikę jazdy oraz wyposażenie technologiczne najnowszej generacji w zakresie bezpieczeństwa i „infotainment".

Kiedy marka wprowadziła na Bliskim Wschodzie Grand Cherokee MY 2011, ten flagowy model Jeepa podbił serca klientów swoim kompaktowym designem, nasuwającym wyobrażenie o jego mocy i możliwościach rajdowych, które wyróżniają modele Jeepa.
Dzięki nowym pokładom elegancji i większej mocy, nowy Jeep Grand Cherokee MY 2014 Jeep Grand Cherokee, Fot: Jeepdodatkowo przyczynił się do utrwalenia tego sukcesu.

Każdy element wyposażenia z gamy Jeep Grand Cherokee wygląda teraz jeszcze bardziej prestiżowo i jest jednoznacznie rozpoznawalny jako premium. Również nagrodzone wnętrza Jeepa wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz wysoką jakością wykończeń.

Wprowadzony na rynek polski wiosną tego roku, Jeep Grand Cherokee jest sprzedawany w wersjach Limited, Overland, SRT oraz w ekskluzywnej wersji - Summit. Dostępne są cztery wersje silnikowe: doskonały turbodiesel 3,0 litry V6 z bezpośrednim wtryskiem Common Rail z technologią Multijet II oraz silniki benzynowe V6 Pentastar 3,6 litra i V8 5,7 litra (dostępne tylko i wyłącznie w wersji Overland oraz Summit) i V8 HEMI 6,4 litra (tylko w wersji SRT).

Jeep Grand Cherokee, Fot: Jeep

Jeep Grand Cherokee, Fot: Jeep

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • ja (gość)

    Ej, marketingowcy z chryslera - a test łosia ten wasz super-jeep wreszcie zaliczył? Bo ostatnio miał spore problemy...

  • tommy (gość)

    Sam jesteś łoś

  • BOJ (gość)

    Jadąc nim nic się nie omija tylko wali na wprost, potem tylko sprawdza co uszkodzone. A tak na marginesie próba dotyczyła poprzedniej wersji. Model 2014 jest już wyleczony

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Jeep Grand Cherokee zdjęcia

Jeep Grand Cherokee dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Jeep Grand Cherokee opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Jeep Grand Cherokee Cena