Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Auto w firmie

Jeep i Alfa Romeo w abonamencie. Na prostych zasadach z dużymi korzyściami

Data publikacji: Autor: Paweł Piątek

Program abonamentowy marek Jeep i Alfa Romeo to nowoczesna forma korzystania z samochodu bez konieczności nabywania go, na okres od 36 miesięcy i rocznym przebiegiem od 10 tys. km, ze stałym czynszem miesięcznym, adresowana do małych i średnich przedsiębiorców.

Fot. Jeep Program abonamentowy marek Jeep i Alfa Romeo to nowoczesna forma korzystania z samochodu bez konieczności nabywania go, na okres od 36 miesięcy i rocznym przebiegiem od 10 tys. km, ze stałym czynszem miesięcznym, adresowana do małych i średnich przedsiębiorców.
Grupa FCA wraz z dealerami ruszyła z nowym programem abonamentowym na wybrane modele marek Jeep i Alfa Romeo. Projekt ten jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, dla których wynajem auta w abonamencie jest prostszy i korzystniejszy niż jego zakup. Abonament Jeep i Abonament Alfa Romeo to rozwiązania w postaci wynajmu samochodu na okres 3 lat, ze stałym czynszem miesięcznym i dwoma wygodnymi pakietami zawartych w nich usług.
 
Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo otrzymujemy zawarte w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z Assistance. W obu przypadkach klient ponosi wyłącznie podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, takie jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

Po zakończeniu umowy klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do dealera.

W najnowszej ofercie Grupa FCA przygotowała trzy bestsellerowe modele Jeepa w bardzo atrakcyjnej ofercie. Jeep Renegade w wersji Limited z silnikiem benzynowym 150 KM i dwusprzęgłową skrzynią automatyczną dostępny jest już od 1100 zł w wersji Silver lub od zaledwie 942 zł w opcji Standardowej. Większy brat Renegade’a, stylowy SUV Compass w wersji Limited, napędzany 170-konną jednostką benzynową współpracującą z 9-biegową, automatyczną przekładnią, w pakiecie Silver kosztuje tylko 1385 zł miesięcznie, a w opcji standardowej o 211 zł mniej. Dzięki abonamentowi znacznie bardziej osiągalny staje się też flagowy Wrangler – miesięczny czynsz za trzydrzwiową wersję Sport wyposażoną w silnik GME 2.0T o mocy 272 KM, z napędem 4x4 Command-Track, reduktorem 2,72:1 i 8-biegową, automatyczną skrzynią biegów wynosi 2000 zł w srebrnym pakiecie i tylko 1685 zł w standardowym.
 

W najnowszym Abonamencie Alfy Romeo dostępny jest natomiast najchętniej nabywany w Polsce model marki – piękny SUV Stelvio w bogato wyposażonej wersji Super, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopniową, automatyczną skrzynią biegów. Kosztuje on miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard.

Zobacz także: Tak prezentuje się nowy Jeep Compass

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości