Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Jest wybrany dostawca parkomatów w Koszalinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Jest wybrany dostawca parkomatów w Koszalinie Polsko - niemieckie konsorcjum ma dostarczyć, zamontować i obsługiwać parkomaty. Zarząd Dróg Miejskiej w Koszalinie rozstrzygnął właśnie przetarg na dostawę i montaż tych urządzeń oraz zarządzanie strefą płatnego parkowania w mieście. autor: Jakub Roszkowski

Najlepszą propozycję złożyło polsko-niemieckie konsorcjum firm Projekt Parking z Poznania i Stradtraum Gesellschaft fur Raumplanung z Berlina. Ich oferta opiewa na kwotę 1,4 miliona złotych. Dwie inne firmy, które wzięły udział w przetargu, zaproponowały ceny 1,8 mln zł i 2,4 mln złotych.

- Wyniki przetargu uprawomocnią się w przyszły piątek - powiedział nam Robert Grabowski, rzecznik prezydenta Koszalina. - Do tego czasu firmy mogą się jeszcze odwołać - dodał.

Plan miasta jest jednak jasny: do końca marca obsługą parkingów ma się jeszcze zajmować obecna firma, od 2 kwietnia działać powinny już parkomaty. A przypomnijmy, tych ma być przynajmniej 26. Urządzenia mają być własnością dostawcy, który będzie zarabiał na prowizji od wpływów z opłat wnoszonych przez kierowców. Te wpływy to około 1 milion złotych rocznie. Firma ma brać z tego prowizję w wysokości około 30 procent.

Jest wybrany dostawca parkomatów w Koszalinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Jest wybrany dostawca parkomatów w Koszalinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości