Wszystko
o samochodach

Serwisy Specjalne / Tuning

Jesteś fanem driftingu? Weź udział w konkursie. Wygraj bilety!

Data publikacji: Autor: Drift Masters Grand Prix

fot. archiwum Najbliższa runda mistrzostw Drift Masters GP odbędzie się w podwarszawskim Nadarzynie. W dniach 18-19 czerwca na terenie targów Ptak Warsaw Expo zmierzą się najlepsi zawodnicy z Polski i Europy. W konkursie organizowanym przez Motofakty.pl do wygrania są bilety na festiwal poślizgów kontrolowanych.

fot. archiwumPrzygotujcie się na weekend niezapomnianych wrażeń z Drift Masters Grand Prix. Podczas 5. i 6. rundy sezonu 2016, tuż obok Ptak Warsaw Expo zobaczycie nie tylko drifting na najwyższym europejskim poziomie, ale i zanurzcie się w dźwiękach najlepszych klubowych hitów. O stronę sportową zadbają znakomici kierowcy z Polski i Europy, natomiast kwestie muzyczne organizatorzy przekażą w ręce samego DJ Adamusa oraz C-BooLa. Jakby tego było Wam mało, to atmosferę podgrzeją dziewczyny z Psycho Dolls. Ciekawostką jest, że trasę przejazdu zaprojektował najlepszy drifter w Europie James Deane, którego oczywiście nie zabraknie podczas zawodów w Warszawie

C-BooL - DJ i producent muzyczny. Z muzyką klubową związany od najmłodszych lat. Jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku. W 2003 roku współtworzył grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z lat 2003-2004 Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy, charakterystyczny dla C-BooL'a styl i trend w muzyce klubowej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy Zachodniej przez długi czas. W 2016 roku ukazał się singiel “Never Go Away”, który podbija polskie listy przebojów.

fot. archiwumDJ Adamus - producent muzyczny, DJ, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczna jako producent i DJ rozpoczął w 1996 roku. Od 2000 roku coraz bardziej aktywny na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor i współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: “3K-ene due”, “Radio Leniwa Niedziela”, “Winyl Deser”, Wet Fingers – Hi Fi Superstar i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip hopu i muzyki klubowej. Współpracował również z Kubą Wojewódzkim oraz zasiadał w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Psycho Dolls to grupa dziewczyn, która podczas swoich występów wykonuje pokazy akrobatyczne z wykorzystaniem szarf, wachlarzy, hula-hop, czy kijów. Nieodzownym elementem ich „Fire Show” są płonące pochodnie oraz elementy pirotechniczne.

Tego nie można przegapić! Drifting to emocje, rywalizacja i bliski kontakt z techniką.

Czym jest dla Ciebie drifting? Jeżeli chciałbyś wziąć udział w konkursie, prześlij odpowiedź na to pytanie na adres konkursy@motofakty.pl, tytułując wiadomość „Drift Masters – Warszawa”.

Przyjmowanie zgłoszeń od pełnoletnich i zarejestrowanych użytkowników serwisu Motofakty.pl (kliknij, by przejść do formularza rejestracyjnego) rozpoczynamy 3 czerwca o godzinie 12:00, a kończymy 12 czerwca o godzinie 23:59.59. Z nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze osiem najciekawszych. Ich autorzy zostaną nagrodzeni podwójnymi wejściówkami na driftingowy weekend, które będzie można odebrać osobiście w Nadarzynie w dniu zawodów.

REGULAMIN KONKURSU "CZYM JEST DLA CIEBIE DRIFTING"

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości