Wszystko
o samochodach

Aktualności / Imprezy

Justyna Steczkowska otrzymała Peugeota RCZ

Data publikacji: Autor: (pp/ip)

Fot. Peugeot 28 marca 2012 w salonie dealera marki Peugeot, firmy Longin Bielak Sp. z o.o. w podwarszawskich Łomiankach uroczyście wręczono kluczyki i dokumenty do modelu RCZ Justynie Steczkowskiej.
Fot. Peugeot Justyna Steczkowska zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 1992 roku. W 1994 po zwycięstwie w programie telewizyjnym „Szansa na sukces” ową szansę wykorzystała odnosząc sukcesy na festiwalach w Opolu i Sopocie. Otrzymała rekordową liczbę pięciu Fryderyków w 1996 roku.

Piosenkarka jest także miłośniczką francuskich samochodów. Od października 2011 roku jest wizerunkowym partnerem firmy Peugeot Longin Bielak Sp. z o.o. Na wielu zdjęciach promocyjnych artystce towarzyszy Peugeot RCZ – najbardziej sportowy model tej marki. Użytkowniczką takiego właśnie samochodu jest od 28 marca Justyna Steczkowska. Czarny Peugeot RCZ Fot. Peugeot będzie przemierzał z nią polskie i europejskie drogi.

Samochód został wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1.6-litra z turbosprężarką, dzięki czemu generuje 156 KM. Moc przenoszona jest na przednie koła za pośrednictwem 6-biegowej, automatycznej przekładni. Pozwala to na rozpędzenie ważącego 1300 kg Peugeota do 100 km/h w czasie 8,4 sekundy, zaś prędkość maksymalna wynosi 212 km/h.


Fot. Peugeot Fot. Peugeot

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • ala (gość)

    Moj Przyjacielu - bedzie miala okazje skasowac Twoje auto jak poprzednio

  • Komentarz usunięty.
  • Komentarz usunięty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości