Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Już jest kalendarz Pirelli 2013 - zobacz zdjęcia pięknych kobiet

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Kalendarz Pirelli 2013 Kalendarz Pirelli na 2013 rok został zaprezentowany w Rio de Janeiro. Twórcą 40. edycji jest Steve McCurry, jeden z najsłynniejszych światowych fotografów

W czasie dwóch tygodni sesji zdjęciowej na ulicach faweli, dzielnic nędzy Rio, McCurry uchwycił historie, doświadczenia i rysy ludzi z odległych krajów. Kalendarz Pirelli 2013 pokazuje modelki i pejzaże wielkiego miasta.

– Starałem się sportretować Brazylię, jej krajobrazy, gospodarkę i kulturę razem z ludźmi – powiedział McCurry.

W tle jest Rio, ruch i aktywność, historyczne dzielnice Lapa i Santa Teresa, fawele, bary i nocne kluby, targowiska, ośrodki tańca i siłownie, szkoły i przystanki autobusowe.

W Kalendarzu Pirelli 2013 opublikowano 34 kolorowe fotografie połączone w jeden kalendarz książkowy: 23 portrety aktorek i modelek, dziewięć zdjęć przedstawiających fragmenty życia codziennego i dwa zdjęcia poświęcone graffiti i muralom.

Zobacz także: Tak powstawał kalendarz Pirelli 2013 

Kalendarz pokazuje 11 modelek, aktorek i śpiewaczek. Są wśród nich Brazylijki Isabela Fontana i Adriana Lima, aktorka Sonia Braga i śpiewaczka Marisa Monte; włosko-egipska aktora Elisa Sednaoui, czeska modelka Petra Nemcova, tunezyjską modelka Hanaa Ben Abdesslem, etiopska modelka Liya Kebede i amerykańska modelka Karlie Kloss, Kyleigh Kuhn i Summer Rayne Oakes.

(PPU)

Kalendarz Pirelli 2013

Kalendarz Pirelli 2013

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości