Wszystko
o samochodach

Motociekawostki / Motodziewczyny

Kalendarz 2016 z policjantkami. Możecie je spotkać na polskich drogach

Data publikacji: Autor: baw (AIP)

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i okolic. Teraz możecie zobaczyć piękne policjantki w kalendarzu na 2016 rok / Fot. policja.pl Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i okolic. Teraz możecie zobaczyć piękne policjantki w kalendarzu na 2016 rok.

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i okolic. Teraz możecie zobaczyć piękne policjantki w kalendarzu na 2016 rok / Fot. policja.plWydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji promuje i pokazuje swoje piękne funkcjonariuszki. W kalendarzu na 2016 rok możemy zobaczyć 12 uśmiechniętych kobiet pracujących w policji. W sumie służbę pełni tam aż 125 kobiet. To co piąty funkcjonariusz w warszawskiej "drogówce".

Zobacz także: Autostrady w Polsce. Będzie nowy system poboru opłat?

"Piękna płeć" w wydziale zajmuje stanowiska od podstawowych policyjnych po kierownicze. Choć praca na drodze nie jest łatwa, kobiety podejmują to wyzwanie i radzą sobie bardzo dobrze. Aby uhonorować ich pracę, wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wydany został kalendarz na rok 2016 prezentujący policjantki WRD KSP.

Na co dzień policjantki kontrolują kierujących i pieszych, kierują ruchem drogowym, prowadzą postępowania w sprawach o wykroczenia. Zabezpieczają przemarsze i przejazdy, pilotują głowy państw, jeżdżą radiowozami i motocyklami, uczą dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Robią wszystko to samo, co ich koledzy. Taryfy ulgowej nie ma.

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i okolic. Teraz możecie zobaczyć piękne policjantki w kalendarzu na 2016 rok / Fot. policja.pl

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i okolic. Teraz możecie zobaczyć piękne policjantki w kalendarzu na 2016 rok / Fot. policja.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Tomek (gość)

  Dla mnie jest to nieetyczne aby ktokolwiek z służb mundurowych specjalnie pozował w mundurze, jest to hańbienie munduru zachowanie porównywalne do prostytutek, które również pozują za pieniądze.

 • Bartas (gość)

  Szału nie ma

 • Adam (gość)

  No niestety nie powalają na kolana

 • Polak z Anglii (gość)

  Bardzo piekne Kobiety i super ze to Polki. ps. odnosnie wczesniejszych komentarzy: wyjedz buraku ze swojej wsi chociaz raz w swiat to zobaczysz, jak brzydkie sa kobiety innych narodowosci np. Angielki czy Niemki

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości