Wszystko
o samochodach

Przepisy / Ubezpieczenia

Kalkulator OC - 5 powodów, dla których warto porównywać oferty

Data publikacji: Autor: materiał informacyjny mFind.pl

fot. mFind.pl Poszukujesz najlepszej oferty ubezpieczenia OC i AC, ale nie masz czasu, żeby spędzić nad wyborem kilka dni? Bierzesz pierwszą ofertę z brzegu? To błąd! Możesz stracić nawet kilkaset złotych! Skorzystaj z porównywarki - zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Ubezpieczyciele kuszą klientów hasłem „zniżka”, „najlepsza oferta”, ale często są to tylko puste słowa. Dlaczego warto korzystać z porównywarki i nie podejmować decyzji na podstawie pierwszego impulsu?

1. Wiele ofert = duży wybór

Kalkulator OC / AC działa jak supermarket. Ma wielu dostawców, duży wybór, najlepsze ceny. Ten sam produkt może kosztować inaczej u ubezpieczyciela, na stronie internetowej, a inaczej u agenta lub właśnie w porównywarce. Oczywiście możesz porównać na własną rękę, ale zwykle jest to po prostu strata czasu. Porównywarka zrobi to za Ciebie.

Oblicz składkę OC/AC dla swojego auta i zaoszczędź nawet 517 złotych!

 2. Doradztwo

Porównywarka i doradcy oferują oprócz dużego wachlarza ofert także fachową wiedzę i obiektywny przegląd ofert. Dokładnie wyjaśnią ci czym różni się jedna oferta od drugiej, czego brakuje, a co może być dla ciebie zbyteczne i nie warte swojej ceny. Zapytają o preferencje, potrzeby i najlepiej dopasują ofertę do twojej sytuacji życiowej. Mają w końcu z czego wybierać -  kupując z pomocą kalkulatora OC/AC nie ograniczasz się do jednej, sztywnej oferty towarzystwa ubezpieczeniowego, nie musisz też mieć specjalistycznej wiedzy, aby dobrze wybrać.

 3.  Oszczędność czasu

Z danych porównywarki OC/AC mfind.pl wynika, że zakup ubezpieczenia online zajmuje od kilku do kilkunastu minut – i mówimy tu o całym procesie, zakończonym zapłatą i zawarciem umowy ubezpieczenia. Przy samodzielnym analizowaniu ofert, wahaniach i problemach ze zrozumieniem procedur ten czas może wydłużyć się nawet do kilku godzin.

4. Bezpieczeństwo

Wszystkie rozmowy są nagrywane, a cały proces zakupowy kontrolowany. Możesz zapłacić on line, albo bezpośrednio w swoim banku. Twoje dane są chronione, a połączenie ze stroną szyfrowane.

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń OC/AC

5. Promocje i dodatkowe oferty

Porównywarka działa jak targ: każdy ze sprzedających chce zaoferować najlepszą ofertę i zwiększyć swoją szansę na sprzedaż, dlatego oferuje klientom porównywarki dodatkowe bonusy, które mają odróżnić go od konkurentów.  Są to rabaty, atrakcyjne usługi dodatkowe i okresowe promocje.  Nie chcesz stracić dobrej okazji? Najlepiej od razu zapytaj o nie doradcę!

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Ubea.pl (gość)

    Warto porównywać nie tylko ubezpieczenia OC i AC. Także np. ceny polis turystycznych czy mieszkaniowych są bardzo różne w zależności od towarzystwa. Jednak w przypadku tych polis trzeba już patrzeć nie tylko na cenę, lecz także na warunki, zakres ochrony, wyłączenia odpowiedzialności itd. Katarzyna porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości