Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 36541 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Kampania Mini laureatem Idea Awards

Data publikacji: Autor: (ps)

Fot: Mini Za nami XXII edycja plebiscytu Idea Awards, odbywającego się od 1991 roku pierwszego polskiego konkursu reklamy. Jury konkursu doceniło innowacyjność i kreatywność kampanii internetowej promującej model Mini John Cooper Works GP, nagradzając ją wyróżnieniem w kategorii motoryzacja.

Nagrodzona kampania promowała najszybszy, powstały do tego momentu, model Mini - John Cooper Works GP. Auto wyposażoneFot: Mini jest w 218-konny silnik rozpędzający Mini do 100 km/h w czasie 6, 3 s i pozwalający na osiągnięcie prędkości maksymalnej 242 km/h. Ponadto samochód został wyposażony w nowe zawieszenie i aerodynamiczną karoserię.  Model John Cooper Works GP został wyprodukowany w limitowanej liczbie 2000 sztuk.

Warto dodać, że w spocie reklamowym, jako ozdobnik, wykorzystano dźwięk wydawany przez silnik promowanego modelu oraz ujęcia z samolotem przelatującym nad torem testowym.

Zgłoszenia prac do Idea Awards odbywają się w cyklach kwartalnych. Zwycięzcy wybierani są w 4 kategoriach: motoryzacja, medycyna, usługi, moda i uroda. Co trzy miesiące następuje głosowanie on-line, w którym mogą wziąć udział wszyscy internauci. Spośród wszystkich podkategorii (tv, reklama drukowana, internet) wyróżniane są trzy kampanie, które zdobyły największa liczbę głosów. Produkcje, które kwartalnie uzyskały największą ilość głosów przechodzą do finału konkursu. W wielkim finale jury, w którego skład wchodzą ludzie ze świata reklamy, osoby publiczne oraz przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku polskim, wybiera zwycięzców konkursu.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Komentarz usunięty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

MINI zdjęcia

MINI dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

MINI Cena