Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Kaskaderskie popisy Flott Cascaders Team w Jędrzejowie

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Kaskaderskie popisy Flott Cascaders Team w Jędrzejowie Niezwykłe widowisko z mrożącymi krew w żyłach scenami będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę w Jędrzejowie.

W najbliższą niedzielę 26 czerwca mieszkańcy Jędrzejowa będą mogli zobaczyć na żywo, jak pracują prawdziwi filmowi kaskaderzy. Niezwykły pokaz odbędzie się na stadionie Naprzodu Jędrzejów. Początek o godzinie 20.

- Nasza działalność ma więcej niż trzydzieści lat tradycji. Team w obecnej postaci został założony w 1993 roku. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. Na każde tournee dokładnie się przygotowujemy i mamy całkowicie profesjonalne podejście,
tak aby nasz widz odchodził pełen adrenaliny i emocji. Wyniki naszych starań zostały zwieńczone wielkimi sukcesami. Na swoim koncie mamy dwa światowe i wiele krajowych rekordów. Z filmów i reklam, jakie nakręciliśmy, warto wymienić „Casino Royale” i „Taxi 3”.

Pracowaliśmy w takich krajach, jak Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Rosja, ale najdłużej i z największymi sukcesami w Polsce – mówią przedstawiciele czeskiej grupy Flott Cascaders Team.

Show odbywa się przy sztucznym oświetleniu, jest pełen pirotechnicznych i ogniowych efektów. Do demonstracji niebezpiecznych scen akcji używane są samochody, quady i motocykle.

- Nasz występ rozpoczyna się z bardzo precyzyjną jazdą autem na dwóch kołach, szybkich zsynchronizowanych przejazdach, spektakularnym auto-baletem, driftingiem, a także akrobacjami i skokami z pojazdami w ruchu.

Pokażemy, że quad nie jest tylko zabawką, ale także pojazdem przeznaczonym do jazdy ekstremalnej. Dla przykładu dwunastoletni Antonín jeździ swoją hondą na tylnych, bocznych i przednich kolach. Odstrzałem jadącego auta bazooką wciągamy widza na plan nakręcania filmu akcji. Będzie również pokaz Monster Truck.

 W jednym, zintegrowanym spektaklu z podrasowanymi samochodami, wyścigowymi specjałami, akrobacjami, skokami, ogniem i eksplozjami wystąpią... rycerze na koniach w pełnej zbroi rodem ze średniowiecza, którzy będą walczyć ze współczesnymi gladiatorami – zaradzają organizatorzy pokazu.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 20. Bilety w cenie 30 złotych będzie można nabyć już godzinę przed pokazem.

/PCH/

Kaskaderskie popisy Flott Cascaders Team w Jędrzejowie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kaskaderskie popisy Flott Cascaders Team w Jędrzejowie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości