Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Kia podniosła ceny

Data publikacji: Autor: łm

fot. Kia Kia Motors Poland podniosła ceny swoich modeli, za wyjątkiem Opirusa. Z oferty wycofano Shumę II. Rio, najtańszy model tej marki dostępny na rynku polskim, napędzany silnikiem 1,3 l o mocy 82 KM kosztuje teraz 38 700 zł (wcześniej 35 700 zł).

Kia Motors Poland podniosła ceny swoich modeli, za wyjątkiem Opirusa. Z oferty wycofano Shumę II.  

 

fot. Kia Rio (na zdjęciu po prawej), najtańszy model tej marki dostępny na rynku polskim, napędzany silnikiem 1,3 l o mocy 82 KM kosztuje teraz 38 700 zł (wcześniej 35 700 zł).  Samochód wyposażono w m.in. w poduszkę powietrzną kierowcy, elektrycznie sterowane szyby przednie i wspomaganie układu kierowniczego. Najdroższa wersja Rio kosztuje 41 400 zł.

 

fot. Kia Najtańszy Carnival (na zdjęciu po lewej) z wysokoprężnym silnikiem 2,9 l i mocy 145 KM kosztuje teraz 104 900 zł (wcześniej 99 900 zł). Jest za to lepiej wyposażony, m.in. w 2 poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, system ABS, wspomaganie układu kierowniczego, centralny zamek, automatyczną klimatyzację i elektrycznie regulowane szyby przednie. Za najdroższą wersję zapłacimy 129 600 zł.

 

fot. Kia Za rekreacyjno-terenowego Sorento (na zdjęciu po prawej)z silnikiem wysokoprężnym 2,5 l (140 KM) p roducent życzy sobie 137 400 zł. W cenie pojazdu otrzymamy m.in. przednie poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, system ABS, centralny zamek, manualną klimatyzację i elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu. Za Sorento napędzane silnikiem 3,5 V6 (195 KM) trzeba zapłacić 178 800 zł.

 

fot. Kia Nie zmieniono ceny flagowego modelu Opirus (na zdjęciu po lewej). Nadal kosztuje 180 000 zł. To ekskluzywne auto z silnikiem o pojemności 3,5 l i mocy 202 KM zostało wyposażone m.in. w poduszkę powietrzną kierowcy i pasażera, poduszki boczne znajdujące się przy przednich i tylnych siedzeniach, kurtyny boczne, system ABS, system ESP, wspomaganie układu kierowniczego, elektrycznie sterowane szyby boczne z przodu i z tyłu. Za jeszcze bogaciej wyposażoną wersję trzeba dopłacić 15 tysięcy zł więcej.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości