Wszystko
o samochodach

Premiery / Samochody osobowe

Kia Sportage. Specjalna edycja dla wielbicieli X-Menów

Data publikacji: Autor: (mm)

Pojawiły się duże litery  "X" na grillu oraz tyle auta. Dostrzec możemy także nowe felgi, a zaproponowane malowanie inspirowane jest postacią Mystique, w którą w filmie gra Jennifer Lawrence / Fot. Kia Kia przygotowała specjalną edycje SUV-a Sportage, która promuje zbliżającą się nową część X-Menów. Czym wyróżnia się auto?

Pojawiły się duże litery  "X" na grillu oraz tyle auta. Dostrzec możemy także nowe felgi, a zaproponowane malowanie inspirowane jest postacią Mystique, w którą w filmie gra Jennifer Lawrence / Fot. Kia Pojawiły się duże litery "X" na grillu oraz tyle auta. Dostrzec możemy także nowe felgi, a zaproponowane malowanie inspirowane jest postacią Mystique, w którą w filmie gra Jennifer Lawrence.

Zobacz także: Wilusz i Bednarek wrócili do gry. Dobra jesień wypożyczonych obrońców

Zmienił się wygląd auta, ale nie poinformowano o modernizacji jednostek napędowych. Standardowo Kia Sportage nowej generacji może być napędzana jednym z czterech motorów. Silniki benzynowe to 1.6/132 KM i 1.6 Turbo 177 KM, a wysokoprężne to 1.7 CRDi 136 KM i 2.0 CRDi 184 KM.

Nie zostało potwierdzone czy pojazd w takim wydaniu wejdzie sprzedaży. Premiera nowego filmu z serii X-Men o podtytule Apocalypse w Polsce odbędzie się 20 maja 2016 roku.

Pojawiły się duże litery  "X" na grillu oraz tyle auta. Dostrzec możemy także nowe felgi, a zaproponowane malowanie inspirowane jest postacią Mystique, w którą w filmie gra Jennifer Lawrence / Fot. Kia

Pojawiły się duże litery "X" na grillu oraz tyle auta. Dostrzec możemy także nowe felgi, a zaproponowane malowanie inspirowane jest postacią Mystique, w którą w filmie gra Jennifer Lawrence / Fot. Kia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • mixer (gość)

    Z takim przodem powinni go sprzedawać seryjnie, sporo lepszy i bardziej pasujący do tego auta niż w Sportage 4

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości