Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37937 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Kobiecym Samochodem Roku Twojego Stylu 2013 zostaje Peugeot 2008

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot: Peugeot Peugeot 2008 został wybrany przez jury konkursu Kobiecym Samochodem Roku 2013 miesięcznika Twój Styl w kategoriach Samochód Miejski, a także w kategorii Samochód z Wizją. Konkurs został zorganizowany przez redakcje Twojego Stylu już po raz siódmy.

Kategoria pojazdów miejskich, w której jury doceniło Peugeot to od lat pole zmagań i olbrzymiej konkurencji producentów Fot: Peugeotsamochodów. Coraz bardziej zakorkowane ulice miast, kryteria ekonomiczne i ekologiczne przy zakupie samochodu, kierują zainteresowanie użytkowników na auta, które są Fot: Peugeotwielozadaniowe i świetnie łączą zróżnicowane potrzeby. Crossover Peugeot 2008 dzięki swym kompaktowym wymiarom, i zwiększonemu prześwitowi, ale też atrakcyjnemu stylowi łączy zalety użytkowe z  satysfakcją posiadania wyróżniającego w tłumie samochodu.

Nagroda za Auto z Wizją jest z kolei dowodem uznania za nowej koncepcji ergonomii deski rozdzielczej - Peugeot i-Cockpit, która stała się już znakiem rozpoznawczym najnowszej rodziny modeli Peugeot. I-Cockpit Peugeot 2008 to: kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi, podwyższona konsola środkowa oraz wielofunkcyjny ekran dotykowy.


Statuetki w obu kategoriach w imieniu marki odebrał Rzecznik prasowy Peugeot Polska, Tomasz Mucha, który dziękując za wyróżnienie powiedział: Wybór Peugeot 2008 w segmencie, w którym model ten nie ma swego poprzednika świadczy o umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów i dowodem na know-how Peugeot. Z kolei wyróżnienie za wizję jest dowodem uznania za nową ergonomie wypracowaną przez Peugeot w służbie bezpieczeństwa i przyjemności prowadzenia samochodu.

Fot: Peugeot

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Peugeot 2008 zdjęcia

Peugeot 2008 dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Peugeot 2008 Cena

Części dla marki Peugeot

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

664 zł