Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Kolejna nagroda dla L200

Data publikacji: Autor: (pp) źródło: mototarget

fot. mototarget Głosami czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego "AUTO BILD Allrad", Mitsubishi L200 został wybrany Pickupem Roku 2011 w kategorii samochodów importowanych. Jest to już 12 zwycięstwo Mitsubishi L200 w konkursie organizowanym przez ten magazyn.
Głosami czytelników niemieckiego magazynu motoryzacyjnego "AUTO BILD Allrad", Mitsubishi L200 został wybrany Pick-upem Roku 2011 w kategorii samochodów importowanych. Jest to już 12 zwycięstwo Mitsubishi L200 w konkursie organizowanym przez ten magazyn.

fot. mototarget Nie tylko czytelnicy doceniają zalety tego samochodu, ale przede wszystkim klienci. W 2010 roku  Mitsubishi L200 był najpopularniejszym pick-upem w Niemczech, zdobywając 1870 klientów.

CZYTAJ TAKŻE

Pierwsze elektryczne Mitsubishi już w Polsce

Akcja naprawcza Mitsubishi


W 2010 roku w Polsce pickup L200 był najpopularniejszym samochodem w swoim segmencie. W 2010 roku sprzedano 617 takich aut, czyli o niemal 10 procent więcej niż w poprzednim.

Zmodernizowany pickup Mitsubishi L200 zadebiutował na polskim rynku w kwietniu 2010 roku. Oferowany jest z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2.5 litra w dwóch wariantach mocy, 136 KM lub 178 KM. Silniki odmłodzonego L200 emitują mniej CO2 na każdy przejechany kilometr. Klienci mogą także wybrać zupełnie nową, automatyczną skrzynię biegów. Zespół napędowy tego pickupa pozwala na jazdę z napędem na obie osie przy dowolnej prędkości a także na każdej nawierzchni.

W Polsce ceny Mitsubishi L200 zaczynają się obecnie od około 66 tys. zł.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • alan2

    Szkoda że nie uwzględnili rodzimych samochodów, mimo że nie ma ich za wiele to napewno na uwagę zasługuje nowy Amarok który już ma na koncie tytuł Pickup of the year a ze swoimi mozliwościami mógłby pozbawić tytułu L200

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości