Wszystko
o samochodach

Motosport / Pozostałe sporty

Kolejna runda Driftingowych Mistrzostw Polski już w weekend

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Kolejna runda Driftingowych Mistrzostw Polski już w weekend Już najbliższy weekend - 23-24 lipca - na terenie MotoParku Koszalin kolejne starcie najlepszych drifterów w Polsce. To III runda N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski.

Po dwóch rundach – na torach w Poznaniu i Kielcach - w klasyfikacji generalnej N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski prowadzi Piotr Jankowski w 500-konnym Nissanie 200SX S13, naciska go dosiadający podobnego samochodu Paweł Trela, a trzecie miejsce zajmuje Grzegorz Hypki w BMW E30.

Zobacz więcej na temat N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski 2011

Jednak to dopiero połowa sezonu, więc nic nie jest jeszcze przesądzone. Poziom licencjonowanych zawodników Driftingowych Mistrzostw Polski jest nie tylko bardzo wysoki, ale i wyrównany, więc w MotoParku na czele stawki mogą pojawić się zupełnie inni zawodnicy.

Jak każda runda DMP, również ta w Koszalinie będzie imprezą dwudniową. Na sobotę 23 lipca przewidziano treningi i eliminacje. Natomiast zasadnicza część zawodów – przejazdy w parach – rozegrana zostanie w niedzielę 24 lipca.

DMP to nie tylko sportowe emocje na najwyższym światowym poziomie, ale i prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji. W driftingowym miasteczku nie zabraknie stoisk sponsorów, na kibiców czekać będzie masa dodatkowych atrakcji, jak choćby przejazdy drift-taxi oraz sesje, podczas których będzie można zdobyć autografy zawodników  i gadżety.

Zobacz: N-Gine Driftingowe Mistrzostwa Polski - zdjęcia

Bilety w cenie 25 zł dostępne będą w dniu zawodów, a od środy w Koszalinie spotkać będzie można drifringowe hostessy i demo car Driftingowych Mistrzostw Polski. Warto wziąć ulotkę, bo z nią bilet będzie kosztował tylko 20 zł. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: www.pfd.org.pl.

Serwis regioMoto jest patronem medialnym N-Gine Driftingowych Mistrzostw Polski 2011.

Kolejna runda Driftingowych Mistrzostw Polski już w weekend
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kolejna runda Driftingowych Mistrzostw Polski już w weekend

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości