Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Kolejne stacje Lotos Optima zostaną otwarte na Śląsku

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Lotos Uruchomione w lipcu w Warszawie pierwsze stacje Lotos Optima sprzedają średnio na dobę ilości paliw porównywalne z obrotem na stacjach sieci premium, gdzie oprócz benzyny PB95 i oleju napędowego dostępne są również paliwa Dynamic.
Fot. Lotos – Poziom sprzedaży, jaki odnotowaliśmy na przestrzeni miesiąca od uruchomienia stacji Lotos Optima, to najbardziej optymistyczny wariant biznesplanu – podsumowuje Paweł Lisowski, prezes spółki Lotos Paliwa. – To najlepszy dowód na to, że Lotos Optima trafiła w oczekiwania rynku.

CZYTAJ TAKŻE

Pierwsze stacje Lotos Optima zostały otwarte

Lotos Optima - tańsze stacje benzynowe


To cena, obok jakości, jest największym atutem stacji Lotos Optima. W ciągu ostatniego miesiąca ceny paliw na tych obiektach były średnio o 10 gr/l tańsze od cen na stacjach sieci premium, zlokalizowanych w Warszawie. Dodatkowym atutem placówek są ich lokalizacje.

– Stacje są korzystnie usytuowane na wjeździe i wyjeździe z Warszawy, która pozostaje mikrorynkiem z największym potencjałem rozwoju w naszym kraju – przekonuje Jan Michalak, dyrektor ds. infrastruktury i rozwoju Lotos Paliwa.

Jednak, jak wynika z planów Lotos Paliwa, kolejne stacje Optima zostaną uruchomione na Śląsku, który charakteryzuje się największą konsumpcją paliw płynnych w Polsce.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości