Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Kolejny dzień koszmaru na ulicy Gdańskiej w Szczecinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Kolejny dzień koszmaru na ulicy Gdańskiej w Szczecinie Sytuacja wróci do normy dzisiaj po godzinie 22. Do tego czasu jednak musimy liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu na nitkach wjazdowych i wyjazdowych z miasta.

Aktualizacja, godzina 16:35:
Do centrum wjeżdżamy już dwoma pasami ulicą Gdańską. Wyjazd też już wygląda inaczej, bo wykonawca kładki nie zajmuje już dwóch - tylko jeden z trzech pasów ruchu.

Wczoraj kierowcy próbujący wyjechać lub wjechać do centrum przeżyli koszmar - utknęli w gigantycznym korku. Dzisiaj sytuacja się powtórzy.

Taką dawkę nerwów zafundowali nam w ten weekend wykonawcy kładek. Na weekend zamknęli pasy ruchu na ulicy Gdańskiej i wykonywali ostatnie roboty drogowe.

- Jechałem o 7:45 - dwóch robotników, cała noc nic nie robione. To jest bezsensu cały dzień trasa nieprzejezdna w nocy zmęczeni odpoczywają. Absurd. - napisał internauta na naszym forum.

Jak donoszą nasi internauci ruch samochód na Autostradzie Poznańskiej jest bardzo wzmożony. Kierowcy i policjanci radzą aby kierować się na Kołbaskowo.

Sytuacja wróci do normy dzisiaj o godzinie 22, kiedy to oddane zostaną dwa pasy na Gdańskiej. Do tego czasu kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i odpowiedznio zaplanować podróż.

Kolejny dzień koszmaru na ulicy Gdańskiej w Szczecinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kolejny dzień koszmaru na ulicy Gdańskiej w Szczecinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości