Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Konkurs "Człowiek w białym kombinezonie" rozstrzygnięty!

Data publikacji: Autor: (red)

Fot. Insignis Media Uwaga! Konkurs Motofaktów został rozstrzygnięty. Do wygrania były trzy egzemplarze książki Bena Collinsa - "Człowiek w białym kombinezonie".
Konkurs Motofaktów został rozstrzygnięty. Do wygrania były trzy egzemplarze książki Bena Collinsa - "Człowiek w białym kombinezonie".

Fot. Insignis Media Aby wygrać jedną z nich, wystarczyło napisać odpowiedź na jedno proste pytanie: „Dlaczego to ja powinienem wygrać książkę Bena Collinsa – Człowiek w białym kombinezonie?”

Zwycięzcami zostały osoby o następujących nickach: "qbee", "DelfinUm" oraz "szuczupak". Gratulujemy! Z wymienionymi osobami redakcja skontaktuje się e-mailowo w poniedziałek.

CZYTAJ TAKŻE

Człowiek w białym kombinezonie. Historia Stiga - FRAGMENTY

Stig z Top Gear w Polsce!


W fascynującej autobiografii Ben Collins zdradza, jak trafił do Top Gear i został Stigiem oraz jak wyglądała jego praca na planie jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych na świecie, którą musiał godzić z wyczerpującym szkoleniem w brytyjskich wojskowych jednostkach specjalnych, ściganiem się w Le Mans i na innych torach Europy, Ameryki i Australii. Ben jeździł także jako kierowca kaskader w słynnych hollywoodzkich produkcjach, m.in. za kierownicą Astona Martina DBS w pościgu otwierającym film z Jamesem Bondem Quantum of Solace. Stał się też nieoficjalnym konsultantem do spraw bezpieczeństwa ekipy Top Gear, odgrywając kluczową rolę w epizodzie związanym z wypadkiem Richarda Hammonda w dragsterze Vampire. Był również gwiazdą efektownych pokazów Top Gear Live. Przez 7 lat Ben Collins pilnie strzegł tożsamości człowieka w białym kombinezonie, a wypracowana przez niego rutyna pozwoliła mu przez cały ten czas unikać zasadzek wścibskich dziennikarzy i wielu innych osób, których dręczyło pytanie: „Kim jest Stig?”.

Książka „Człowiek w białym kombinezonie. Stig, Le Mans i moje życie na wysokich obrotach” pojawiła się w księgarniach 15 czerwca, a jej premierę uświetnił przyjazd samego autora.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości