Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Konkurs Exide dla fanów żużla

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Archiwum Polskapresse Lider na rynku akumulatorów, firma Exide Technologies, wystartował z konkursem dla fanów czarnego sportu. Na platformie Exidegp.pl każdy ma możliwość stworzenia własnej drużyny żużlowej i rywalizowania z innymi graczami. Pula nagród wynosi 20 tys. zł.
Fot. Archiwum Polskapresse Po poprzednim sezonie, w którym Tomasz Gollob został mistrzem świata, a Jarosław Hampel wicemistrzem, żużel zdobywa w Polsce coraz większe zainteresowanie. Kibicowanie aż czterem Polakom w Grand Prix niesie ze sobą sporo emocji. Jeszcze więcej niesie ze sobą udział w zawodach.

CZYTAJ TAKŻE

Żużel: nowe tłumiki zagrażają bezpieczeństwu

Polscy żużlowcy nie pojadą w mistrzostwach świata!


W konkursie może wystartować każdy, kto zarejestruje się na stronie exidegp.pl. Kolejny krok to stworzenie własnego klubu wraz z jego unikalną nazwą. Szanse na zwycięstwo można zwiększyć zakładając więcej drużyn (każdy uczestnik może posiadać maksymalnie 5 zespołów).

Każdy z wybranych do 8-osobowej drużyny zawodników zdobywa punkty zgodnie z wynikami poszczególnych turniejów GP. Jeźdźców trzeba dobierać bardzo uważnie, nie liczą się bowiem jedynie punkty zdobyte przez żużlowców w poszczególnych zawodach, lecz także prawidłowe wskazanie zwycięzcy rundy zasadniczej, wszystkich półfinalistów, finalistów oraz medalistów.

Po zakończeniu każdego z turniejów Grand Prix podliczane są zdobycze punktowe poszczególnych drużyn, po czym ogłoszona zostaje klasyfikacja generalna oraz zwycięzca zawodów. Triumfator całego cyklu Exide GP dostanie 7 tys. zł. Poza tym, każdy gracz ma możliwość udziału w dodatkowych rozgrywkach, jak Turniej Exide czy prywatne ligi, oraz w różnych klasyfikacjach. Tam również na najlepszych czekają nagrody pieniężne.

Firma Exide Technologies postawiła na stworzenie platformy konkursowej, w której liczą się nie tylko nagrody, ale i sama zabawa. Na pewno może liczyć na zaangażowanie wielu fanów warczących silników i zapachu metanolu. Od teraz każdy z nich ma szansę poczuć się jak menedżer żużlowy prowadzący do boju swoich faworytów.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości