Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Konkurs filmowy. Do wygrania 10 DVD z filmem "Czas zemsty"

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

Fot. Monolith Films.
6 grudnia do kin wchodzi film "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa". W związku z jego premierą zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie filmowym, w którym do wygrania jest 10 płyt DVD z filmem "Czas zemsty". Wystarczy, że odpowiecie na pytanie konkursowe.

Fot. Monolith Films.
Nowy film w reżyserii Spike'a Lee będzie miał swoją premierę 6 grudnia. "Oldboy. Zemsta jest cierpliwa" opowiada historię mężczyzny, który z niewiadomych powodów zostaje porwany, a następnie uwięziony. Nie ma pojęcia, kto może stać za jego uprowadzeniem i czego od niego oczekuje. Tak spędza 20 lat i nagle nieoczekiwanie zostaje wypuszczony na wolność. Owładnięty rządzą zemsty za wszelką cenę chce ustalić kto stoi za jego porwaniem. Nie wie tylko, że jego uwolnienie to kolejny element misternego planu wobec jego osoby.

Fot. Monolith Films.
W związku z premierą wystartował konkurs, w którym do wygrania będzie 10 płyt DVD z filmem "Czas zemsty". Głównym bohaterem filmu jest Victor, w którego rolę wciela się Colin Farrell. Jest on prawą ręką króla nowojorskiego podziemia kryminalnego. Mężczyzna zostaje uwiedziony przez pewną kobietę, która go szantażuje. Wkrótce okazuje się, że kiedyś sama padła ofiarą przestępstwa, a teraz szuka okazji do zemsty.

 Aby wygrać jeden z filmów "Czas zemsty", wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: "Jakie auto jest najlepsze do zemsty i dlaczego?" Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkursy@motofakty.pl i nie zapomnijcie o uzasadnieniu. Konkurs trwa od 2 do 9 grudnia. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez e-mail do dnia 15.12.2013. Lista laureatów zostanie opublikowana w serwisie Motofakty.pl w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu.

 

 

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości