Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Konkurs filmowy. Do wygrania 10 DVD z filmem "Iluzja"

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak

plakat 28 lutego 2014 roku w kinach pojawi się film "Non-stop". W związku z jego premierą przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie 10 płyt DVD z filmem "Iluzja". Wystarczy do 2 marca odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Fot. Monolith Films"Non-stop" to propozycja dla wszystkich, którzy lubią kino akcji. Liam Neeson, wciela się w rolę agenta, którego zadaniem jest ochrona pasażerów linii lotniczych. Nie jest to jednak jego ulubione zajęcie, gdyż Bill Marks boi się latać. Jeden z lotów jest jednak wyjątkowy. Tuż po starcie agent otrzymuje na swój telefon wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu, a w przypadku niespełnienia prośby, co 20 minut ma ginąć jeden pasażer. Zaczyna się walka z czasem, a dodatkowe emocje wzbudza fakt, że to jednak nie pieniądze są najważniejsze dla przestępców. Zaczyna się wyścig z czasem i walka o życie 146 pasażerów. Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, który odpowiada także za realizację m.in. "Tożsamości".

W związku z premierą wystartował konkurs, w którym do wygrania będzie 10 płyt DVD z filmem "Iluzja". Tajna organizacja skupia iluzjonistów i pFot. Monolith Filmsowierza im pewne zadanie do wykonania. Sławę zyskują po tym, jak na jednym z występów udaje im się okraść bank znajdujący się na innym kontynencie, a pieniądze trafiają na konta osób z widowni. Ich śladem wyrusza agent FBI, ale szybko okazuje się, że nie tylko on chce poznać tajemnicę iluzjonistów. Reżyserem filmu jest Louis Leterrier.

Aby wygrać jeden z filmów "Iluzja", wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: "Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać film "Iluzja"? Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkursy@motofakty.pl. Konkurs trwa do 2 marca 2014 roku. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez e-mail do dnia 09.03.2014, a lista laureatów zostanie opublikowana w serwisie Motofakty.pl w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości