Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Konkurs filmowy. Odpowiedz na pytanie i wygraj DVD z filmem "Twardziele"

Data publikacji: Autor: (mm)

Fot. CBS Films Już 22 listopada 2013 roku do kin wchodzi film "Last Vegas" w reżyserii Jona Turteltauba, gdzie w rolach głównych występują Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman i Kevin Kline. W związku z tym startujemy z konkursem, w którym do wygrania będzie 10 płyt DVD z filmem "Twardziele". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Fot. CBS FilmsNa ekranach kin 22 listopada 2013 roku pojawi się komedia "Last Vegas" w reżyserii Jona Turteltauba, który odpowiada m.in. za takie produkcje jak "Ja Cię kocham, a Ty śpisz”, “Skarb narodów” i “Fenomen". Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) przyjaźnią się od czasów podstawówki. Z całej paczki jedynie Billy nie znalazł sobie żony. Kiedy zatem decyduje się na ślub, starzy znajomi przybywają do Las Vegas, aby urządzić mu wieczór kawalerski i dobrze się przy tym bawić. Zanim jednak zabawa rozkręci się na dobre, splot nieoczekiwanych zdarzeń sprawi, że ich przyjaźń zostanie poddana próbie, jakiej jeszcze nigdy nie przechodziła.

Fot. XXX W związku z premierą wystartował konkurs, w którym do wygrania będzie 10 płyt DVD z filmem "Twardziele". To komedia kryminalna, w której w głównych rolach wystąpił Al Pacino, Christopher Walken i Alan Arki. Przyjaciele nie widzą siebie w roli emerytów i korzystają z życia. Trójka gangsterów-seniorów cieszy się wolnością, ale kiedy na scenie pojawia się złowroga postać szefa mafii, jeden z nich otrzyma wtedy drastyczną propozycję nie do odrzucenia. Czy z niej skorzysta?

Aby wygrać jeden z filmów "Twardziele", wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: "Jakim autem pojechałbyś do Las Vegas i dlaczego? " Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkursy@motofakty.pl. Konkurs trwa od 18 do 24 listopada. Ze zwycięzcami skontaktujemy się poprzez e-mail do dnia 30.11.2013. Lista laureatów zostanie opublikowana w serwisie Motofakty.pl w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu.

                                                 Regulamin konkursu

 

 

                                                             

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości