Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Konstantynów Łódzki. Rozpędzone auto wjechało w dom (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN24 / x-news

Fot. TVN24/x-news W Konstantynowie Łódzkim samochód osobowy wjechał w budynek mieszkalny. Pojazd przełamał barierę ochronną i wpadł do wnętrza z taką prędkością, że zniszczył ścianę działową oddzielającą pokoje.

Chwilę wcześniej z tego pokoju wyszła lokatorka, pani Tamara, dlatego nikomu nic się nie stało. 23-letnia kobieta, która prowadziła auto ze złamaną ręką i lekkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

– Na szczęście wjechała w okno, a nie w ścianę, to zamortyzowało trochę uderzenie. Poza tym podbiło ją na krawężniku, a prędkość wyhamowała się na barierce. Miała dużo szczęścia – podsumował ratownik medyczny Rafał Kugiel.

Zobacz także: Czy można nie płacić OC kiedy auto tylko stoi w garażu?

Z ustaleń świadków wynika, że 23-latka nie zareagowała na to, że kończyła się przed nią droga. W szpitalu pobrano jej krew, by zbadać, czy była trzeźwa.

Decyzją nadzoru budowlanego zniszczony dom został wyłączony z użytkowania. Po dokonaniu oględzin inspektor oceni, czy budynek nadaje się do remontu, czy należy go wyburzyć. Policja podała, że trzech mieszkańców budynku znalazło sobie tymczasowe lokum na własną rękę, dwóm pozostałym lokal zapewnił burmistrz.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Mahira (gość)

    Zacznij pracować w domu z Google. To najbardziej opłacalne finansowo, jakie kiedykolwiek zrobiłem. We wtorek dostałem wspaniałe BMW po tym, jak w zeszłym miesiącu zarobiłem 36259 $. Właściwie zacząłem pięć miesięcy / temu i praktycznie od razu zarabiałem co najmniej 96 dolarów za godzinę. odwiedź tę witrynę tutaj. ====>>>> www.Selfcash5.com/

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości