Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Kontrola drogowa. Zadymienie tak duże, że zabrakło skali

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / GITD

Fot. GITD Akcja SMOG na podkarpackich drogach. Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego i policjanci sprawdzali autobusy lokalnych linii. Nie wszystkie spełniały normy.

Kolejne działania w ramach akcji SMOG tym razem przeprowadzono w Brzozowie. Rzeszowska Inspekcja Transportu Drogowego i policja przy użyciu dymomierza sprawdziły czy kontrolowane pojazdy nie emitują do atmosfery zbyt dużej ilości spalin.

Funkcjonariusze przyjrzeli się autobusom kursującym na lokalnych liniach. Sprawdzono dziewięć pojazdów - nie wszystkie przeszły testy z dymomierzem pomyślnie. Trzy autobusy zanieczyszczały środowisko, a w jednym z pojazdów poziom nadmiernej emisji był tak duży, że w dymomierzu zabrakło skali.

Zobacz także: Kosztowne awarie silnika benzynowego

Kontrolujący zatrzymali dowody rejestracyjne tych autobusów, które emitowały do atmosfery zbyt duże ilości spalin.

Zobacz także: Porsche Macan w naszym teście

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Michał (gość)

    Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w telefonie to proste i szybkie w aplikacji Kupdirect z Google Play skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek a w 40 sek polisę na mailu. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kupdirect.app

  • Justysia (gość)

    Kolejna akcja ku przestrodze. Dobrze, zgadzam się. Nadszedł czas by także segregować odpady, wskoczyć och recykling i zmienić przede wszystkim sposób palenia w kotłach. Czas zamienić stare kopciuchy na porządne kotły. Znalazłam ciekawy kanał na You Tube Dobre Kotły . Polecam pooglądać tym, którzy noszą się z zamiarem wymiany kopciucha. https://youtu.be/Fh6yozuQeX0

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości