Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Kontrole fotoradarowe w Koszalinie. Wpadło 123 kierowców

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Kontrole fotoradarowe w Koszalinie. Wpadło 123 kierowców Do późnych h godzin wieczornych na Władysława IV w czwartek Straż Miejska prowadziła kontrolę prędkości aut przy pomocy fotoradaru. W efekcie wpadło aż 123 kierowców.

Rekordzista miał na liczniku 85 km/h. - To zaskakuje - mówi komendant Piotr Simiński. - W czwartek wieczorem panowały bowiem złe warunki, było ślisko, a mimo to kierowcy nie oszczędzali na prędkości. A pamiętajmy, że w tym miejscu (koło Netto - dop.red.), gdy jedziemy w stronę Emki, jest łuk, z którego kierowca wjeżdża wprost na pasy. Jadąc Władysława IV z drugiej strony, mamy z kolei wniesienie, tam też dobrze nie widać przejścia dla pieszych. Mimo to, kierowcy jadą tam dość ostro i stwarzają zagrożenie dla pieszych. A pamiętajmy też, że tam jezdnia jest bardzo szeroka, piesi nie mają więc gdzie uciec, gdy przechodzą na drugą stronę, nie ma tam wysepek.

Strażnicy w przyszłym tygodniu zapowiadają w tym miejscu kolejne kontrole. - Nie przeszkodzą nam w tym minusowe temperatury. Fotoradar może pracować w mrozie, a także w ciemnościach - zdjęcia i tak są czytelne - dodaje komendant.

Kontrole fotoradarowe w Koszalinie. Wpadło 123 kierowców
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kontrole fotoradarowe w Koszalinie. Wpadło 123 kierowców

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości