Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38119 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Koronawirus. Akcja Forda. Nowe, darmowe usługi dla klientów

Data publikacji: Autor: Stanisław Rochowicz

W ramach akcji Serwis #zostańwdomu Ford Polska wprowadza bezpłatne usługi mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się COVID-19. 

Fot. Ford W ramach akcji Serwis #zostańwdomu Ford Polska wprowadza bezpłatne usługi mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się COVID-19.
Akcja Serwis #zostańwdomu zawiera między innymi bezpłatną usługę door to door obejmującą odbiór pojazdu od klienta, pełną dezynfekcję przed przekazaniem auta, a po wykonanej usłudze dowiezienie samochodu pod dom klienta.
 
Ford zastosował także nowe procedury bezpieczeństwa obejmujące wszystkie zalecenia wydane przez WHO oraz Ministra Zdrowia.
 
 
Nowością jest też darmowa usługa Ford Video Check, która obejmuje raport stanu technicznego samochodu również w formie wideo oraz umożliwia zaakceptowanie zakresu prac na podstawie klarownego kosztorysu.
- Zagrożenie epidemiczne traktujemy bardzo poważnie. Działania podjęte w ramach akcji Ford Serwis #zostańwdomu oraz nowe procedury bezpieczeństwa dostosowaliśmy do wszystkich zaleceń i wytycznych wydanych przez WHO oraz Ministerstwo Zdrowia. Dzięki temu nieprzerwanie możemy świadczyć nasze usługi - podkreśla Bogusław Głód, dyrektor zarządzający Ford Polska - Podczas obsługi pojazdu używamy rękawiczek jednorazowych, narażone na dotyk elementy samochodu są dezynfekowane specjalistycznymi środkami, ponadto wdrożyliśmy procedurę regularnej dezynfekcji rąk, a obsługa zamiast uściskiem dłoni przywita wszystkich uśmiechem. Wprowadziliśmy również bezpłatną obsługę serwisową “door to door” - jednym słowem odbierzemy, a po wykonanej usłudze dowieziemy samochód pod dom klienta. Bezpłatny pakiet wchodzący w skład akcji Serwis #zostańwdomu na życzenie klienta można wzbogacić o płatną usługę ozonowania pojazdu - dodaje Bogusław Głód.
Ford Video Check to usługa realizowana przez wszystkie Autoryzowane Serwisy marki Ford. Dzięki niej można szybko i wygodnie komunikować się z doradcą bez konieczności wychodzenia z domu, a w ciągu kilku godzin od odebrania przez serwis auta od klienta zostaje przesłany sms'em link do filmu z omówieniem stanu pojazdu. Pod linkiem znajduje się również karta przeglądowa. W jasny i czytelny sposób prezentowane są w niej rekomendacje serwisu dotyczące poszczególnych elementów pojazdu. Lista uzupełniona jest kolorami: 
  • kolor zielony: wszystko jest w porządku;
  • kolor żółty: rozważ wymianę bądź naprawę wskazanego podzespołu;
  • kolor czerwony: część wymaga wymiany.
W przesłanych materiałach znajdzie się również oferta, którą można zaakceptować "online".
- Często jesteśmy na spotkaniach w miejscach w których nie możemy swobodnie rozmawiać. W ten sposób nie tylko widzimy co się dzieje z pojazdem ale też w dyskretny sposób podejmujemy decyzje o naprawie samochodu w oparciu o fakty. Otrzymujemy jasne potwierdzenie co zostało sprawdzone. Możemy czuć się bezpiecznie widząc zielony kolor. Jeżeli informacje zawarte w linku są niewystarczające albo chcemy się więcej dowiedzieć na temat kosztów mechanizm Ford Video Check w prosty sposób umożliwi nam kontakt z Doradcą - klikając w link wysyłasz prośbę o kontakt. Warto dodać, że program wprowadzony jest w całej sieci i każdy diler Forda pracuje na tej platformie - wyjaśnia Dariusz Lech, dyrektor działu serwisu i części zamiennych Ford Polska. 
Akcja Ford Serwis #zostańwdomu potrwa 2 miesiące z możliwością jej przedłużenia w zależności od potrzeb.
Klient może wybrać dilera, datę i godzinę, która go interesuje oraz ofertę. Potwierdzenie umówienia przychodzi natychmiast na podany adres mail.

Zobacz także: Testujmy Skodę Kamiq - najmniejszego SUV-a Skody

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Komentarz usunięty.
  • Grzegorz (gość)

    Wielkie KŁAMSTWO Forda ! Chciałem skorzystać , ale można tylko na terenie miast , gdzie jest salon Forda. Nie dość , że dyskryminacja, to oszustwo marketingowe. Mam flotę, zmieniam markę dostawcy.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Ford zdjęcia

Ford dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Ford Cena

Części dla marki Ford

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

656 zł