Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Kradzież auta. W lesie rozkręcili limitowanego Mercedesa

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / Policja.pl

Fot. Policja.pl Zatrzymane osoby, samochód marki Mercedes Benz AMG A 45 wypożyczyli kilka dni wcześniej w Kielcach. Za paserstwo samochodu grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja.pl Z dyżurnym szamotulskiej Policji skontaktował się właściciel wypożyczalni samochodów w Kielcach, który poinformował policjanta, że 5 listopada wynajął samochód osobowy marki Mercedes Benz AMG A 45. Samochód był z serii limitowanej, jego wartość to blisko 170 tys. złotych. Mężczyzna poinformował, że samochód wypożyczony był z nadajnikiem GPS, który nadał ostatni sygnał z lasu w Radzynach i wysłał informację, że w pojedźcie została otwarta pokrywa silnika, co świadczyć może o kradzieży samochodu.

Zobacz także: Kiedy można zamówić dodatkową tablicę rejestracyjną?

Funkcjonariusze na drodze leśnej zauważyli zaparkowany samochód dostawczy marki Ford Transit. Policjanci podjechali do zaparkowanego w lesie samochodu, gdzie obok auta pojawiło się dwóch mężczyzn w rękawiczkach. Na pytanie mundurowych co robią w lesie odpowiedzieli, że rozkręcają samochód, który znaleźli. Za Transitem stała już tylko karoseria od pojazdu marki Mercedes AMG 45. Limitowany samochód nie posiadał kół, drzwi, pokrywy silnika, lamp, zderzaków i innych części karoserii oraz wyposażenia wnętrza. Części pochodzące z rozkręconego mercedesa znajdowały się w dostawczaku

Szamotulscy kryminalni zatrzymali obu mężczyzn w wieku 33 i 37 lat. Poznaniacy trafili do policyjnego aresztu.

Zobacz także: To musisz wiedzieć o akumulatorze

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Abc (gość)

    To teraz w ramach wstępnej resocjalizacji powinni - w asyście policjantów. - poskładać go spowrotem.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości