Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć

Kredyt w GBG SA

Data publikacji: Autor: GBG SA

 Samochód to spory wydatek. Nawet jeśli jego cena mieści się w naszych możliwościach finansowych, to dochodzą dodatkowe opłaty skarbowe, ubezpieczenia itp. A może tak na kredyt?

Samochód to spory wydatek. Nawet jeśli jego cena mieści się w naszych możliwościach finansowych, to dochodzą dodatkowe opłaty skarbowe, ubezpieczenia itp.

A może tak na kredyt?

Jednym z najbardziej "samochodowych" banków w Polsce jest Górnośląski Bank Gospodarczy SA w Katowicach. Jego pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu kredytów samochodowych, a same kredyty dostosowane są do potrzeb i możliwości najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny kredyt samochodowy GBG Auto kusi już samym oprocentowaniem. Może ono wynieść tylko 5,9 proc. w skali roku.
Sam kredyt udzielany jest Klientom w formie bezgotówkowej na zakup pojazdów nowych i używanych. Można dzięki niemu kupić nie tylko rodzinny, czy wymarzony sportowy wóz, ale również samochody ciężarowe, motocykle i motorowery, a nawet można sfinansować prywatny import samochodów używanych. Jedynym wyjątkiem są tzw. "składaki". Tych bank nie kredytuje.

Kredyt w GBG można uzyskać nie tylko na sam zakup pojazdu. Bank podejmuje się również udzielić kredytu na opłacenie składek ubezpieczeniowych OC, AC oraz prowizji bankowych i opłat manipulacyjnych .

Oferta GBG przewiduje również możliwość pomocy finansowej przy wymianie samochodu na nowy . Nawet jeżeli wciąż jeszcze spłacamy stary kredyt, bank refinansuje koszty prywatnego importu samochodów. Oczywiście stawia własne warunki, ale nie są one zbyt ciężkie.

Kredyt w GBG może posłużyć nam również do podniesienia standardu nowego samochodu . Dzięki niemu możemy przestać zastanawiać się nad tańszym samochodem z matowym lakierem i bez ogrzewania. Klimatyzacja i metalic są w naszym zasięgu.

Jedną z ważniejszych cech nowoczesnego kredytu jest również fakt, że możemy go zaciągać nie tylko w złotówkach , ale również w euro czy dolarach, a walutę w trakcie spłaty można zmieniać. To opłacalne zwłaszcza dlatego, że inflacja euro i dolara jest znacznie niższa niż inflacja złotówki.

Ważnym atutem kredytu GBG Auto jest możliwość zmiany harmonogramu jego spłat w dowolnym momencie , w tym zmiany waluty spłaty kredytu.

Szczegółowe warunki, oprocentowanie i dodatkowe informacje można znaleźć w każdym oddziale GBG SA oraz na stronach internetowych banku www.gbg.com.pl .

Artykuł sponsorowany przez Górnośląski Bank Gospodarczy SA .

Do początku artykułu

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości