Wszystko
o samochodach

Motosport / Formuła 1

Kubica i Formuła 1 na kolejne trzy lata w Polsacie

Data publikacji: Autor: Grzegorz Hilarecki

Kubica i Formuła 1 na kolejne trzy lata w Polsacie Telewizja Polsat przez kolejne trzy lata będzie transmitować Formułę 1. Od najbliższego sezonu wszystkie Grand Prix Formuły 1 będą pokazywane w jakości High Definition.

Telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do pokazywania Formuły 1 do 2013 roku.

Od najbliższego sezonu wszystkie relacje z Grand Prix będą realizowane w jakości HD (High Definition). Aby oglądać transmisje HD (zwykłe nadal na kanale ogólnym Polsatu) trzeba mieć dostęp do kanału Polsat Sport HD i Polsat HD.

W każdy wyścigowy weekend stacja pokaże treningi w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD, a kwalifikacje i kulminacyjny moment weekendu - wyścig - na antenie głównej Polsatu, Polsatu Sport HD i w Polsacie Sport Extra. Na niedziele planowane jest 45-minutowe studio w Polsacie, Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra przed wyścigiem. Następnie kilkuminutowa analiza w Polsacie głównym i godzinne podsumowanie całego weekendu w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD. Tam też telewizja pokaże konferencję prasową z trójką najlepszych zawodników wyścigu.

Treningi, kwalifikacje oraz wyścig będą komentować Andrzej Borowczyk i Maurycy Kochański, jako ekspert będzie ich wspierał Krystian Sobierajski. Studio poprowadzi bezkonkurencyjny Włodzimierz Zientarski.

Kubica i Formuła 1 na kolejne trzy lata w Polsacie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kubica i Formuła 1 na kolejne trzy lata w Polsacie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości