Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor

Data publikacji: Autor: Karol Biela

Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor Chcesz pojeździć z profesjonalistami na torze wyścigowym? Kup do końca kwietnia motocykl Suzuki, a pojedziesz na tor Slovakiaring lub Pannoniaring.

Suzuki Motor Poland ogłosiło ciekawą promocję na swoje jednoślady. Mianowicie, jeżeli zakupimy między 1 lutego a 30 kwietnia nową maszynę z salonu otrzymamy zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech.

W trakcie treningu nabywcy nowych modeli Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo.

Zobacz też: Tor w Radomiu – trening czyni mistrza (zdjęcia, film)

Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowano aż trzy terminy treningów: 18-19 kwietnia (tor Slovakiaring), 2-3 maja (tor Pannoniaring) oraz dwa dni w sierpniu – dokładna data zostanie podana już wkrótce.

Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

Fot. Suzuki

Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Kup motocykl Suzuki a pojedziesz na słowacki lub węgierski tor

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości