Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Kupujesz samochód? Zajrzyj do hipermarketu

Data publikacji: Autor: (pp)

fot. archiwum Hipermarkety od dawna oferują paliwa do naszych aut, ale ambicje właścicieli sieci handlowych sięgają jeszcze dalej. Chcą oni sprzedawać używane samochody.
Fot. Archiwum Sieć marketów Testo w Wielkiej Brytanii poinformowała, że planuje otworzyć stronę internetową z ogłoszeniami dotyczącymi sprzedaży używanych pojazdów. Rozważa się także możliwość ekspozycji samochodów przy niektórych z placówek.

Jednakże nie jest to samodzielna inicjatywa tej sieci handlowej. Według nieoficjalnych informacji, ma ona ściśle współpracować z firmą Motability, która zajmuje się sprzedażą tzw. samochodów poleasingowych. Rocznie oferuje ona blisko 360 tys. różnych marek i modeli aut.

CZYTAJ TAKŻE

Samochód z Tesco


Przedstawiciele Tesco zapewniają, że serwis internetowy ruszy już w kwietniu 2011 roku. Jeżeli pomysł przyjmie się na Wyspach Brytyjskich, handel używanymi samochodami w tej sieci zostanie wprowadzony także na innych rynkach w Europie. Na razie nie wiadomo czy i kiedy trafi do Polski, ale według nieoficjalnych informacji, przedstawiciele naszego oddziału Tesco nie wykluczją poszerzenia swojej działalności o sprzedaż samochodów

Źródło: onet.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Komentarze

  • mag

    już wielbiciele używanych autek( o niskim przebiegu :)) zacierają ręce.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości